Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Dévény terápia javíthat a...

Dévény terápia javíthat a babám alvásán?

Figyelt kérdés

Feszes a babám, ezért kell járnunk. 5 hónapos és nagyon rosszul alszik, jó esetben 3x kel éjszaka és mindig csak maximum 8 óra az éjszakai alvásmennyisége. Olvastam már erről könyvet,nem hatnak a módszerek.

A gyógytornasz azt mondta, jellemző a fokozott izomtónusú babákra a rossz alvás és ez segíthet. Van akinek tényleg segített ebben a Dévény?



2020. jún. 13. 06:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel nekünk le volt tapadva az izma elég rendesen fájt is neki. Az első két kezelés után persze, hogy jobban aludt mert már nem voltak olyan fájdalmai mint a kezelés eléjén.
2020. jún. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Segíthet..

Viszont a 3 ébredés teljesen átlagos egy ekkora gyereknél.

2020. jún. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz jobb tőle, ugyanis alvás közben passzívan pihen az izomzat míg ébren aktív.

Az én fiam iszonyú feszes volt, hason fekve le sem tudta tenni a fejét. Viszont vígan aludt hason és csak is így. Pont azért amit az elején is írtam.


A 3 ébredés egyáltalán nem sok, vagy kóros. Vannak a babák akik simán kelnek akár 10x is mindenféle izomprobléma nélkül.

2020. jún. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, a 3 kelés az amikor azt mondom,na végre és tudok aludni 4-5 órát az éjszaka alatt. Mert miután felébredt, kb egy óra mire hajlandó visszaaludni, mindig. Sajnos az éjszakák többsége úgy telik, hogy óránként felsír, este pedig zuhanyozni is alig tudok, nemhogy a férjemmel foglalkozni.
2020. jún. 13. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:

4

Ez mindenkinél így van szinte


/ kivéve a mázlisták, akik kevesebben vannak, akiknek átalussza Az éjjelt, meg 1-2-szer kel a gyereke/

2020. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én magam 6 órának ujjongva örülök 2 gyerek mellett


Az átlag 4,5 h

2020. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!