Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szoptatás után hogyan szoktáto...

Szoptatás után hogyan szoktátok altatni a babátokat?

Figyelt kérdés
2 hetes múlt a babám és tanácstalan vagyok ezzel kapcsolatban. Szopizás után mindig úgy altatjuk, hogy rajtunk fekszik és mikor már elaludt akkor tesszük az ágyába. Viszont hosszútávon ez nem lesz jó, ahogy nagyobb lesz a súlya nem lesz túl jó azt ringatni és hordozni míg elalszik. De úgy ágyba rakni, hogy még nem aludt el abból sírás lesz és képes úgy felhergelni magát síráskor hogy kb megáll a levegővételben is...
2020. jún. 26. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Ha már nem szopik, betettem az ágyéba, akkor is, ha sírt egy picit. Soha nem altattam magamon.
2020. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Nekem cicin aludt el mind a kettő, majd átraktuk az ágyukba őket.
2020. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Leteszem az ágyába


Ha kicsit nyöszög, simogatom picit a hátát

De ez ritka

2020. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

A fiamat ringatva altattuk. 8 hónaposan magától szokott le róla, kényelmetlen volt már neki. A lányom most 3 hetes, cicin alszik vagy ritkán szintén ringatva.

Ha nem szeretnétek ringatva altatni vannak más opciók, sorra ki kell próbálni mi válik be. Pl hinta vagy a fent említettek vmelyike.

2020. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is mellkasunkon aludt el, lehet velem van a baj de én imádtam. Olyan rövid ideig ilyen picik. Kislányom 1,5 éves volt mikor"leszoktattam" róla, ugyanis jött a kistesó és már nyomta a hasam.
2020. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem kell attól félni, hogy örökre így alszik el. A négy hónapos babám már vagy ötféleképpen aludt el, pár hetente válogatja. Elején cicin. Utána ringatva. Utána magától. Most napközben ringatva, este álomba beszélgeti magát. A legtöbbször pedig az ujját szopizza, és a rongyijával simogatja az arcát (ilyenkor később bemegyek és elveszem mellőle hogy ne legyen baj). Szóval szerintem úgy altasd, ahogy éppen kényelmes és el is alszik...
2020. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!