Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy altatjátok napközbe a 6...

Hogy altatjátok napközbe a 6 hó alatti babátokat akik 3 v 4 óránként szoptattok? Mennyi ébrenlét után lesz álmos és mennyit alszik olyankor? Hány órát alszik napközbe összesen a ti babátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék áttérni 2 órásról ritkább etetésre mert a baba már nem igényli ilyen gyakran, de csak szopi közben alszik naponta, 2 óra ébrenlét után.

2017. ápr. 9. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
6-7 kozott ebred. 9 fele kimegyunk srtalni ott alstik fel orat....aztan delben cicin elaltatom ott megint alszik fel orat...aztan delutan 4 korul seta ott megint fel orat...ennyiben kimerul a nappalo alvas mivel mashogy nem lehet elaltatni huaba cumizik...ejjel is ebred vahy 5szor. 6 honapos de ezt csinalja 3 honapja
2017. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 hónapos.akkor adok neki enni amikor "kér".ez van hogy 2,5-3-4 óra.változó(tápszeres és picit anyatejes is,amit lefejve kap).éjszaka éjfél és hat között egyszer kel fel.

Evés után általában egy óra hosszát fent van és utána alszik.

Általában háromszor alszik Napközben és változó mennyit

2017. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Reggel 6-7 körül ébred, aztán kb 2 óra múlva álmosodik, akkor általában cicin alszik vissza, egy órára, de van, hogy csak fél órára. Aztán 12-13 óra körül lesz újra álmos, akkor szoktunk levegőzni, a babakocsiban 3-4 órát alszik,tehát 15-16 óra körül kel, onnan megint 2 órát van fent, de nem mindig cicin alszik vissza, van, hogy csak ringatom. (Cumit nem fogadja el)

Az esti alvása elég változó, 8 és 10 óra közt alszik el valamikor, de átalussza az éjszakát, 8-9 órát alszik egyben. :)

3,5 hónapos.

2017. ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha álmosság miatt cicin altatja magát, akkor nem fog mennyiséget enni.

Ha nem szeretnéd cicin altatni, próbálkozhatsz ringatással, énekléssel, hordozással.

2017. ápr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 4hónapos. Eleinte cicin aludt vagy babakocsiban. Aztán kb egy hónapja kipróbáltam hogy összebújunk egy takaró alatt,benntartom a cumit a szájában(kiköpte máshogy)és folyamatosan susogok neki. Amikor elaludt levettem a fejünkről a takarót. Innen jutottunk el addig hogy nem kell a fejére takaró, nem kell besötétíteni, nincs susogás és a cumit ilyenkor már nem köpi ki. Szóval csak melléfekszem max fogom a kezét. Nemrég megtalálta az ujját és az egyedül elalvást gyakorolja. Úgyhogy arra jutottam, mindent amikor ő szeretné egy kis irányítással. Este és éjjel maradt a cicin alvás.
2017. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!