Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Másnak is kel 6x vagy többször...

Másnak is kel 6x vagy többször a baba? Hogy lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés
Nyolc hós,cumival alszik,de 6 x is kiesik a szájából egy éjjel és nem teszi vissza mèg. Állandó migrènem van,sírok,nappal itt a nagytesó aki nem alszik,így nem merek elaludni a picivel. Nèha ülve elalszok,ès felriadok 20 perc múlva,hogy mi törtènt. Már sírok a fáradtságtól. Elmúlik ez valaha?
2020. aug. 14. 11:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem rakod magad mellé a picit?
2020. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ferjem dohanyos es horkol,csapkod,oda nem lehet vinnem. Van egy 90 es hevero a gyerekszobaban,de ott meg nem ferunk el,probaltam,es nem uzemelheto akkor a legzesfigyelo. En sem tudtam aludni vele,egesz este azt figyeltem mit csinal,meg tobbet ebredtem.
2020. aug. 14. 11:21
 3/27 anonim ***** válasza:
23%

Nem kellett volna rászoktatni, hogy cumival a szájában aludjon.

Egyik ismerősöm pont ugyanerről számolt be nemrég. Ő egyik napról a másikra elvette a cumit. Azóta nincs folytonos ébredés.

2020. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Annyira visit meg sir,hogy nem birjuk elviselni,taszperes baba ,igy neki nagyon hianyzott a cumizas,muszaj volt neki adni. A szajat ugy kiszivja,ha elveszem,hogy lila veromlenyes,az also ajka. Orvossal kellett megnezetnem,mert azt hittem baja van,de nem. Annyira szivja akkor a szajat,hogy orulet. Hat igy jartam :(
2020. aug. 14. 11:29
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Nos íme az en megoldási javaslataim.

A:babaöböl

B:veszel egy 140x200-as matracot a gyerekszobaba akar összehajthatót.

És természetesen van pelenkara csiptetheto legzesfigyelo is, ami elvileg nem használható egyuttalvasnal gyakorlatilag teszteltem és egyáltalán nem érzékeli más mozgását (Snuza pico). De egy 8 honaposnak már nem is létkérdés, ha eddig nem volt vele semmi probléma, akar alhattoka nélkül is.

C: szoktasd le a cumirol. Ne add oda neki és kész. Lesz néhány cudar éjszakás, de amint megszokja jobb lesz.

2020. aug. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
30%
Enyém is 8 hós, cumival alszik el, de ha kiköpi nem ébred fel. Viszont kb 3 hónapja elcsesződött az alvása,addig 2x kelt enni és óránként 2x,3x kel. Ez fél 10tol reggel 6ig. Külön szobában van kezdetektől. Ki próbáltam magam mellé venni, de párom horkolására felebred, plusz nem kényelmes neki, beizzadt. Egyedül jól elnyújtózik. De úgy riad fel, hogy rögtön fel is ül, fel is áll és már kapaszkodik a rácsba. Szóval a mellettünk alvás szerintem nagyon nem biztonságos, hiszen lehet csendben felebred és mar megy..akik ezt tanácsolják gondoljanak ebbe is bele. Én jól bir, ugyanolyan életvidám vagyok, még tanulnom is kell mellette és párommal se hanyagoljuk el egymást, sőt, amint van egy kis időnk.. :) nem lehet a fáradtságra fogni mindent. Viszont volt hogy egy éjjeli átmenetelnél konkrétan elajultam. Úgyhogy onnantól ha nappal alszik, minimum ledőlök mellé. Ez sokat segít, elaludni nem szoktam. Ja és fogadd el, hogy ez ilyen időszak, ennek is vége lesz. Párod pedig napközben vegye át és aludj. Próbáld ki a jóéjt pépeket szép álmokat "desszertet", változtass a napirenden,kiságy elhelyezkedésén, ruházatán, nappal máshogy, más időben általad, hátha ezek a problémák.
2020. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hu ,ha elveszem megorul. Mar a korhazban is kellett,sikitva uvoltott. Nagy matrac nem fer el a 3 meglevo agy mellett a gyerekszobaban. Nem hiszem h lenne szivem elvenni tole a cumit,ez az egy dolog nyugtatja meg. Gondolkodom azert rajta.
2020. aug. 14. 11:34
 8/27 A kérdező kommentje:
Nekem most tanulgat kuszni,nem ul,nem all,csak ha tartom. Enni nem eszik ejjel mar honapok ota. Csak sir csukott szemmel. Pedig vilagitos cumit vettem. Visszaadom alszik tovabb,de akkor is felkrlni ennyiszer,brutal. En is estem el ejszaka,megszedulok,mert hirtelen ugrok,az ovist ne keltse fel. Nem tudok aludni,mert a nagy nem alszik nappal es felek,h butasagot csinal vagy az erkelyre kimegy.
2020. aug. 14. 11:37
 9/27 A kérdező kommentje:
Hidd el,van az a szintu faradtsag,h a szex gondolatatol is vilagga megyek. Lefekszem es kb le csukodik a szemem. Asitozva,komaban ,hanyingerrel telnek a napok. Nem is vagyok mostanra sokszor esznel. :(
2020. aug. 14. 11:39
 10/27 anonim ***** válasza:
50%
Akkor meg mindig kiprobalhatod, hogy babaoblot csinálsz a kisagybol. Vagy a ti agyatokhoz vagy a gyerekszoba heverőjéhez. Mást nagyon nem tudok tanácsolni. Vagy teszel valamit, vagy tursz.
2020. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!