Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen napi többszöri...

7 hetesen napi többszöri szédülés, másnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés

A vérnyomásom kb 105/60 pluzus 70-80 között. Túlsúlyos vagyok hozzá, de régen sem volt magas, bár ennél több.

Nem tudom van e összefüggés, de tegnap óta szedek progit és tegnap meg ma volt több szédüléses időszakom. Mondjuk nem akörül amikor a gyógyszert beveszem.

Mitől lehet? Mivel lehetne javítani rajta?


2018. febr. 14. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok, és még most is érzem néha, az első 15 hétben néha össze is estem, nem csak szédültem, alacsony vérnyomás miatt, a doki mondta hogy gyenge kávéval próbáljam kicsit feltornázni, akkor jó volt pár órát, majd szédültem tovább, fekve is. Most már csak ritkán jön elő, de van hogy elég erősen, és még mindig le kell ülnöm, mert állva eldőlnék. Ez jutott nekünk, a babáért mindent :)
2018. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A progeszterontól szédültem sokat, amíg meg nem szokta pár hét alatt a szervezetem.
2018. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!