Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Más 2 évesénél is ennyire...

Más 2 évesénél is ennyire nehéz az altatás?

Figyelt kérdés
Amikor már viszem az ágy felé rúg, kapálózik és üvölt. Délután csak akkor alszik ha 7 előtt felébresztem, de sűrűn nem megy nekem sem főleg ha ébred éjszaka. Ha pedig nem alszik délután akkor délután 5-től alig lehet vele bírni. De ha igen akkor este 10kor se tudom elaltatni... Mit csináljak?
2020. aug. 18. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 9-kor kel, 2-kor alszik 2-3 órát és este 10-kor ő kéri, hogy vigyük aludni, még ásítást is tettet, hogy demonstrálja mennyire fáradt. :D Elalszik magától délután és este is, csak letesszük az ágyikójába. Nekünk van egy alvás előtti rituálénk, amit nagyon szeret és ezt rendesen várja napközben is szokta emlegetni. Ez egyékbént annyi, hogy megfogjuk kezét-lábát és 3-ra bedobjuk a házikó ágyikójába ami ilyen félsátornak ki van alakítva. Napközben sokat vagyunk kint és folyton pörög, játszik, meg sem áll a gyerek egész nap.
2020. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém mostanában fél 7 és fél 8 között ébred. Bejön a mi szobánkba, felmászik mellém és még pihenünk fél órát együtt.

Dél és 1 óra között teszem le, hamar elalszik. Legtöbbször csak 40-50 percet alszik, de ma két órát aludt.

Este 9-10 között tesszük le, attól függ mennyire fáradt. Este nehezebben alszik el, mint délben. Legrosszabb esetben fél óráig is helyezkedik.

Azt még nem próbáltam, hogy délután nem teszem le, mert dél körül már fáradt.

Mi még vacsi előtt ki szoktunk menni trambulinozni vagy fogócskázni, hogy fáradjon.

2020. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Délelőtt kevesebbet tudunk kint lenni mert ugye főzni is kell stb. De délután (ha alszik akkor onnantól hogy felébred) egész délután, este 8ig kint vagyunk. Minden nap sétálunk legalább 2kmt, kint játszunk a kertben, kergeti a cicákat stb de szerintem még ettől sem fárad el, pedig tényleg folyton pörög 😟
2020. aug. 19. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!