Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2 éves gyerek miért alszik...

2 éves gyerek miért alszik egyre rosszabbul?

Figyelt kérdés
Eddig 1x kelt maximum, most 3,4x eg, éjszaka alatt.
2020. szept. 30. 07:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fogai mind kint vannak?Beszéddel hogy áll? Az én fiam a beszéd indulásakor nagyon ,,zaklatott" volt egy ideig éjjel.+ a nagyobb frontokat megérzi.Most pár nap alatt vagy 17-20 fokkal lett kevesebb nem aludtunk jól a napokban.
2020. szept. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fogak is jöhetnek, 16 van. Még nem beszél egyáltalán, csak pár szót.
2020. szept. 30. 08:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fejlődik az idegrendszere, én inkább a délutáni alvás rövidülésén vettem észre, sőt volt olyan is, hogy egyáltalán nem aludt már délután, de végül visszaállt, lehet nálatok ez az éjszakai alvást befolyásolja.
2020. szept. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszed fejlődés,front,fogzas barmi lehet. Az en lanyom 2eves kora elott nappal szobatiszta volt. Ket hete kb megint volt par nap,amikor bepisilt allandoan.Ez mar tobb alkalommal is elofordult . Olyankor eszre veszem,hogy meg tobbet kezd beszelni es o is nyugtalanabbul alszik,tobbszor is at kell mennem hozzá éjjel. Par nap es vissza all minden,de teny,hogy tenyleg tobbet beszél utána.
2020. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Örülnék ha a beszed miatt nem aludna.
2020. szept. 30. 13:12
 6/6 A kérdező kommentje:
De mondjuk már 3 hete tart az alvászavar
2020. okt. 1. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!