Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kinek milyen a 11 hónapos...

Kinek milyen a 11 hónapos babája alvása?

Figyelt kérdés
Mennyit alszik a babád nappal es mennyit éjszaka? Mennyi idő után fárad el mikor könnyen el tudod altatni? Hogyan altatod?

2020. okt. 7. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Este fél 9 körül alszik el, reggel fél 8 körül ébred.

Délelőtt 10kor elmegyünk sétálni, ott a babakocsiban alszik egy órát.

11-től ébren van, 15-kor tápszert kap, azzal elalszik olyan másfél-két órára.


Este 8 és fél 9 között alszik el, akkor is a tápszeren, kézben, én a kanapén. Nagyon kényelmes így.


Ez az aktuális kb 2 hónapja.

2020. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 hét múlva lesz 11 hónapos.

Reggel 7 kor kel, 9:30kor visszaalszik kb 11-ig. Majd délután 15-16-ig kb. Este 20 felé alszik vissza éjjelre, de 2-3x felébred 10-15 percig van ébren ilyenkor.

2020. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 vagyok a hogyan kimaradt a válaszomból. Ringatva.
2020. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém szombaton már egy éves lesz, de azért leírom. Ő elég keveset alszik, csak 10 után sikerül elaltatni és 8 előtt már ébren van, plusz még minimum 3x éjjel is. Nappal csak 1x alszik délben, ennek változó a hossza, 1,5 és 3 óra közt.

A hogyan elég hibrid módszer... ágyban simizéssel, énekléssel indul, aztán amikor ki akar jönni, felveszem és ringatom, idővel vissza akar menni az ágyba, ebből van pár körünk. Mióta megtanult mászni és felállni csak így megy, előtte szépen mesével elaludt. :(

2020. okt. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nappal egyszer alszik kb egy hónapja 2 órát. Reggeli felkelés után 4 óra múlva már elég könnyen bealszik. Utána fent van 6 órát egyben gond nélkül. Akkor volt hiszti amikor én nem vettem a lapot,hogy nem álmos és megpróbáltam mindig kétszer elaltatni. Az Istenért sem aludt el másodszorra, sokat panaszkodtam hogy nem akar aludni,nem tudom elaltatni,sír,hisztizik. Azt hittem fáradt,pedig pont hogy az volt a baja,hogy nem.😀Este 12 órát alszik,de nagyon sokszor ébred,olyan 6-7 alkalommal,viszont azonnal vissza alszik. Velem alszik,és cici kell neki az elalváshoz. Vagy hordozókendőben bealudt régebben séta közben,de mióta csak egyszer alszik egy hosszút így azt én már nem szeretem,mert akkor cipelhetem. Babakocsit nem szereti,egy fél órát elvan benne aztán sír. Ezért abba nem alszik el. Pontos időpontokat,mint a többiek én nem tudok írni Neked,mert nincs ennyire fix napirendünk. 1-2 óra ide oda csúszás mindig kialakul. De ezzel én sosem foglalkoztam,a rituálékra és a dolgok egymásutániságára azért törekszem.
2020. okt. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!