Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem akar éjszaka a...

Miért nem akar éjszaka a kiságyba lenni a másfél éves lányom?

Figyelt kérdés

Nappal és este is minden hang nélkül, beteszem és elalszik. Azonban éjszaka, éjfél és három között megébred, és az istenért sem akar bent maradni. Addig sír míg ki nem veszem. Azonban, ha kiveszem és magam mellé rakom,akkor pár percen belül alszik tovább.

Volt olyan éjjel hogy órákon keresztül álltam az ágya mellett és próbáltam nyugtatgatni, de sikertelenül. Akkor már annyira felzaklatta magát,hogy mellettem is alig akart elaludni.

Nem tudom,hogyan kellene erről leszoktatni. Valakinek valami ötlet?


2020. nov. 7. 05:43
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Rendes ágy kell neki.
2020. nov. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A fiam is akkor hagyta abba, amikor meglett neki a rács nélküli ágya.
2020. nov. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A lányom is rendszeresen felébredt a kiságyban kb ennyi idősen, vmikor vissza sem lehetett rakni, üvöltött. Állandóan forgolódott, már kicsi volt neki. Vettünk neki rendes ágyat, abban sokkal jobban alszik.
2020. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell megvárni, hogy felzaklassa magát, hanem azonnal magad mellé kell venni. Ha biztonságban érzi magát, előbb-utóbb leszokik erről.
2020. nov. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!