Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi történhetett az alvásával?m...

Mi történhetett az alvásával?mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés
2 éves volt a kislányom szeptemberben.kb 3 hete szétszedtük a rácsos ágyat.leesésgátlós ágyban alszik.vagyis nem akar aludni,ez a probléma.nappal és este is borzasztó nehezen tudom elaltatni.sír,hisztizik,és állandóan kimászkál a szobájából.már mindent kipróbáltam:ringattam,simiztem,ott ültem melle órákig.már borzasztóan kivagyok.ma délben másfél óra altatgatás után hagytam az egészet és mondtam neki hogy akkor ma nem alszol.órdibálni nem akartam a nem alvás miatt vele,inkább hagytam.elvan de már álmos nagyon.mit lehetne ezzrl a dologgal csinálni?este is 1,5 órás kínszenvedés van mire elalszik.ezt csak azóta csinálja amióta a rácsot leszedtük az ágyáról.más is volt ilyen helyzetbe?mit lehet a megoldás?
2020. dec. 4. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ezt csinálnám:

1 elbeszélgetnék vele hogy a rács a babáknak való és ő már olyan nagy

Ha az első nem megy akkor apát is bevonnám és a szülői ágyon is megmutatnám hogy nézd nekünk sincs rácsunk...milyen jó így

2 1 hetet hagynék neki legalább hogy megszokja. Ha nem megy visszaraknám a rácsot és 1-2 hónap múlva megpróbálnám mégegyszer

2020. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál!már nagyon sokszpr elbeszélgettünk vele.már próbáltuk hogy apa altat de ugyan ezt csinálta nála is.sajnos az nrm opció hogy visszategyük a rácsot mert sajnos felmászott a rács tetejére és ráfeküdt valahogy.muszáj volt szétszedni mert attól féltünk hogy ahogy felmászik akkor kizuhan!!
2020. dec. 4. 18:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondtuk neki hogy ez már nagylányos ágy,az igazi hercegmők is ilyenben alsznak,hogy nem szabad kimászkálni az ágyból ha alvás van mert mi sem mászkálunk hanem alszunk......
2020. dec. 4. 18:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az én fiam is kb ennyi idős volt mikor így döntöttünk. Vettünk leesés gátlót.nem örült hogy leszedtem de az elején csak az egyik feléről vettem le. Amikor megszokta akkor mutattam meg neki(szedtem le a másikat) hogy milyen jó kiságya lett így. Nagyon örült neki. Azóta kapott egy 90x200as ágyat 3. Szülinapjára augusztusban. Nagyon szereti. Este mese után mindíg mondja hogy anya ne itt aludj mert nincs hely vagy hogy ez az én ágyam
2020. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ha van lehetőség vegyetek neki egyet amit ő választ ki. Lehet az segít ha olyan amilyen neki tetszik
2020. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ennek is nagyon örült,mindenkinek meg kellett mutatni a videóban hogy neki nagylányos ágya van.akkor csak bízni tudok ez nem marad így örökre
2020. dec. 4. 19:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy nem tudtam segíteni. Adj neki egy két hetet hogy megszokja
2020. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is kétéves múlt szeptemberben. Az ő altatása is problémásabb lett,de mi költöztünj,s szerintem ez is bejátszik. A rácsos ágyávan fél és a mi ágyunkban tud elaludni. Tekintve,h májusban jön a kistesó,valahogy majd rendnek kell lennie. Egyenlőre még fogalmam sincs,hogy lesz...:/
2020. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!