Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hozzátápláláskor fellépő...

Hozzátápláláskor fellépő székrekedés (vagy nagyon nehéz székelés 6 hónapos korban) megoldása hogy történhet?

Figyelt kérdés
Kislányom a hozzátáplálás elkezdésekor nem birt kakilni, akkor használtunk mikrolaxot meg kúpot, mostanában bir maga kakilni de nagyon kell erőlködnie és akkor is csak kis nyuszi bogyók jönnek. Már nem tudom mit merjek adni neki enni almát, tököt, krumplit eszik főleg, de már kezdtem a májat is, babánnal, répával leáltunk. A doki szerint a fő gond hogy nem iszik rendesen. Dehát szopizik és kb fél cumisüveggel iszik meg ez mellett naponta. Tanácsokat kérnék

2015. jan. 2. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit adtatok a kicsinek hozzátápláláskor? :(
2015. jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Almát, krumplit, sütőtököt főleg. Ritkán banánt, répa krumplit, tegnap máj-krumpli. de mióta elkezdtük kb 3 hete azóta tart ez. Elöször egy hétig nem volt kaki. most kb van minden nap csak picik és kevés és az is csak nagy erőlködéssel :(
2015. jan. 2. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:

az én lányomnak nemritkán két hétig sem volt kakija.

őt ez abszolút nem zavarta, nem sírt.

az anyatejes babáknál ez nem gáz, de ha aggódsz adj neki baracklevet inni vagy barack befőttet kapjon uzsira és rögtön megjön az eredmény.

2015. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

illetve használtam még neki lenmagpelyhet így visszagondolva. (most már 9 éves)

a lenmagpehely olcsó, és van benne sok omega3 zsírsav is.

sokáig használtuk, asszem 4 éves koráig is.

2015. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!