Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassam kiságyba...

Hogyan szoktassam kiságyba (vagy bárhova vízszintesbe) ?

Figyelt kérdés

Vagy cicin alszik (de a szájaban kell lennie, vagy nekem ott maradnom mellette, vagy ő az ölemben, s akkor alszik. Ha kinnt sétálunk alszik babakocsiban is, de jelenleg annyira rossz idő van, hogy nem viszem le. Meg persze kézben ringatva is elalszik. Ha le akarom rakni, mindegy hova, csak már leszakad a kezem, vagy ha cicin van s pisilnem kell, nem tudom egyszerűen úgy lerakni, hogy ne keljen fel. Van cumija, de az valahogy mégsem olyan neki..

Próbáltam már kisagyban altatni, nem alszik, nyűglődik, hasra fordul, úgy nem szeret lenni, de vissza fordulni nem tud még. Bemt babakocsiban tologatni, csak nézett engem, nem értette szerintem mivan, nyűglődés lett a vége.

Valami bevált módszer?



2020. dec. 16. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

És milyen rossz időben? Pluszok vannak. Tessék kivinni a levegőre.

2020. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsanat, lemaradt, 6,5 hónapos.

Nem a hidegre gondoltam, hanem napok óta szeles, esős. Ilyenkor nem viszem. Egyébként minden nap megyek vele, ha olyan az idő.

2020. dec. 16. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Én vinném


/ viszem is a gyerekeket,)

pont amiatt, mert nyűglődnek.. kell a friss levegő.


Amíg nem -10 van, és nem szakad az eső/ hó

Vagy nem orkán a szél, akkor megyünk.


Ma pl szemerkélt is mégis mentünk a 2 fokban..



Megoldáson nincs..

fiam is hasonló újabban.

De ő nem alszik el seghogy csak a hordozással/kb 1-2 hete..9 hónapos/

2020. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat.
2020. dec. 18. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!