Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Csak kézben, séta közben...

Csak kézben, séta közben alszik.6 hetes. Kimerültünk. Hogyan szoktassuk vízszintes alvásra?

Figyelt kérdés
Nem akarjuk sírni hagyni (maga miatt sem és a 2 éves tesó nyugodt álma miatt sem), de már nem bírjuk az éjszakázást. Hogy lehet ágyba szoktatni? Iszonyú pocakfájós, már jobb, mint eleinte, de még nem múlt el teljesen.
2015. dec. 30. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Együtt alvás?
2015. dec. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ha eddig úgy altattatok, akkor nehéz lesz és sírás nélkül nem fog menni. Napközbeni altatás is ilyen?
2015. dec. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hasfájós babával nagyon nehezen. Az enyém néha cumival elalszik de általában a ringatás is kevés, vele is járkálni kell ha fáj a hasa.
2015. dec. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Napközben is, igen. Ha vízszintesbe kerül 10 perc után sír. Akkor is ha alvás közben tettük le. Felébred.
2015. dec. 30. 08:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Amit meg tudsz próbálni, hogy a babakocsiba teszed és azt tologatod (vagy még jobb,ha sétálsz vele egy nagyobb kört) - így megszokja, hogy fekve alszik el.
2015. dec. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Együtt aludnánk, de nem tudom letenni. Ülve meg nehezen alszom, ráadásul ha megáll a mozgás (séta és ringatás) könnyen ébred. Felváltva csináljuk az apukájával, de kezd nagyon sok lenni.
2015. dec. 30. 08:06
 7/12 A kérdező kommentje:
Kipróbáljuk a babakocsizást (eddig kint hordoztuk). De talán tényleg segít a kocsi.
2015. dec. 30. 08:07
 8/12 anonim ***** válasza:

A babakocsiban altatás tényleg jó ötlet. A kislányomnak is voltak olyan fázisai amikor csak abban aludt el. Legtöbbször még énekelni vagy zenét hallgatni is kellett közben.

Napközben a kocsiban szoktuk hagyni aludni, éjszakára elalvás utàn mindig áttettem az ágyba. Olyankor meg szokott ébredni, de egy kis szoptatással szinte mindig visszaaludt. (Mi együtt alszunk.)


Ami még bevált nálunk egy időben, az az Adamo hintában való altatás, mialatt zenélő forgójátékot nézegetett a picim. Olyankor abban aludt napközben.

2015. dec. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbáljuk. Az elsőnél jól bevált a fekve szoptatás és belealvás, de őt muszáj mindig büfiztetni, nagyon puffad szegénykém.
2015. dec. 30. 08:33
 10/12 anonim ***** válasza:
En kisfiam is ilyen volt.Nyugi,lesz jobb.4honapos koraig volt ez!Addig ami bevalt Adamo hinta,kendos hordozas(kozben tudtam tenni-venni),babakocsis altatas.Es ami bevalt az a hason altatas!!!Igy ki tud jonni a levego ami bantja a pocijat.Nekunk meg az valt be h eleinte olben ringattam,mikor elaludt a hatamra fekudtem egy nagyparnara,meg ringattam egy kicsit(volt h sirt,de ez elkerulhetetlen,megnyugszanak szepen) aztan igy altattuk 4honapos koraig ejszaka,magunkon!Ez se volt epp pihenteto,de megse olyan kimerito.Szerintem ahogy veszed a levegot,mozog a mellkasod is legalabb olyan megnyugtato neki mint a seta!4honapos koratol hasra teszem,lenyomom a fejet ovatosan es ringatom a popojat es szepen elalszik.Ez fogzasnal nem valik be sajna.De ilyenkor kezbe elringatom,majderakom.Kesobb mar mas lerakni,mint ilyen picin.Melyebb lesz az alvasa.En is azt hittem sosem fogom tudni lerakni mar a babamat...Sajna ki kell tapasztalni mi valik be.Remelem tudtam segitenk
2015. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!