Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Alvásborulás, vagy ideiglenes...

Alvásborulás, vagy ideiglenes állapot?

Figyelt kérdés

Azt elfogadtam, hogy nem alussza már át az éjszakákat 1 hónapja, de most 7 hónaposan elkezdett hajnalban kukorékolni, játszana, nevetgél. Über cuki, de nekem nincs energiám hajnali 3-5 között játszani. Lehet ideiglenes a dolog? Kijött pár foga egyszerre, meg nagyon a peremén van a mászásnak. Profi kommandós, és hintázik négykézláb 1 hónapja, és a hintázásbólmár tett egy nagyon tétova lépést.


Lehetséges hogy ezek miatt ilyen éber hajnali 3-kor?

Hagyjam játszani, vagy ringassam amig el nem alszik?


2020. dec. 18. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy ideig. Most 10 hónapos, este negyed 10re tolódott az alvása, negyed 9kor kel reggel... Én kiegyezek vele. 😆
2020. dec. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Remélem nem lesz végleges... éjfélkor ér haza a munkából a férjem és nem bírok ennyit fent lenni úgy, hogy az egész esti rituálét egyedül csinálom, mintha rgy krokodillal küzdenék öltöztetéskor, fürdetéskor.


Őt meg szerencsétlent nem keltem fel hogy kicsit segítsen mert hajnal 1-2 között jön aludni. Hálisten ez csak a karácsonyi időszak alatt van így, nagyon nagy a hajtás.

2020. dec. 18. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!