Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Védőnővel kapcsolatos kérdés....

Lernen kérdése:

Védőnővel kapcsolatos kérdés. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 6 hetes terhes vagyok. Budapesten elek a parommal alberletbe,de meg nem vagyunk bejelentkezve. Szulokhoz vagyunk mind a ketten bejelentkezve videkre. Ebben az esetben ahhoz hogy vedonot fogadjak hogy kell eljarni? Muszaj ideiglenesen bejelentkezni? Vagy eleg ha bemegyek a keruleti sztkba megerdeklodom hogy cimem alapjan melyik vedonohoz tartozok es felkeresem?

Elore is koszonom a valaszokat.



2020. aug. 17. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bejelentkezni a címre ahol laktok, így is eszerint a cím szerinti védőnő fog gondozásba venni. A lényeg hogy melyik címre viszed haza a babát, ahhoz a védőnőhöz tartozol.
2020. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ahhoz a vedőnőhöz mentem ahol laktunk,bejelentkezve mi sem voltunk.Végigvitte a gondozást, most is hozzá hordjuk a gyermekünket.Aztán most hogy oviba kerül a fiunk bejelentkeztünk,mert ahhoz azért már nem árt.
2020. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 babyboom567 ***** válasza:
100%

A védőnővel meg ellátással nem lesz baj, csak később a gyerek lakcímével.

Mert a megszületés után a baba, automatikusan az anya állandó lakcímét fogja kapni,minden irata mindene oda fog menni,és oda fog tartozni gyerekorvoshoz,bár ez később választható.A tartózkodási hely sem számít, a babának állandó lakcím kell.

2020. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a többiek írják, a védőnő simán gondozni fog, de orvos, bölcsi, ovi, suli terén bajban lesztek. OFF: megrohadhat az egész magyar albérletpiac, hogy teljesen általános nem bejelentkezni engedni a bérlőket. OFF vége
2020. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!