Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért alszik nyugtalanul a 3...

Miért alszik nyugtalanul a 3 hetes babám? Normális?

Figyelt kérdés
3 hetes a lányom, amióta hazajottunk a kórházból, gyakorlatilag nyugtalanul alszik, értem ez alatt hogy nyuszorog álmában, de szinte egész éjjel, ficankol, néha felsir egy pillanatra aztán már újra alszik, aztán nevet, hirtelen mozdulatai vannak, amire felriad. Ha a mellkasomon alszik, akkor érzem hogy mozgatja az apró kis testet, jár keze lába, nem nagyon, de érzékelheto. Egyértelműen nem alszik mélyen. Kicsit aggódom ez normális e. A levegőt gyorsan,hangosan veszi.
2021. márc. 30. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális, éretlen még az idegrendszerük, az én lányom mekegett ennyi idősen álmában.
2021. márc. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Normális. Javaslom majd a google használatát, mert rengeteg kérdésed lesz. Nézz utána a 4.trimeszternek, alvásigénynek, mennyi a normális hízás üteme, 4 hónapos alvásborulás, mikor javasolt hozzátáplálni, mit tegyél ha csak rajtad alszik (kendő), mikor melyik mérföldkő esedékes.

Arra is rákereshetsz, hogy az aktuális hónapban mi várható. Pl "3 hónapos baba mérföldkő". Stb.

2021. márc. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Teljesen normális, ilyenkor még nagyon éretlen az idegrendszerük, pici még.

Illetve frontok jönnek, mennek, telihold is volt nemrég, szerintem ezek is közrejátszhatnak.

Ne aggódj :)

2021. márc. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tedd pólyába, az nyugtatja (az, hogy "szorosan" be van csomagolva, jó hatással van az éretlen idegrendszerre. Nem fog csapkodni önkéntelenül).
2021. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!