Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináljak a 13 hónapos...

Mit csináljak a 13 hónapos nem alvó gyerekemmel?

Figyelt kérdés
Lányom éjjel 11 órát alszik, párszor kel szopizni, ez nem is vészes. Viszont napközben mostanában egyszer tudom lerakni aludni, EGY órára! Ez nagyon kevés és ő is álmos, de ha le akarom fektetni, üvölt. Az előbb ásítozott, piros volt a szeme, stn, gondoltam akkor lerakom még egyszer aludni, mert nagyon keveset aludt délelőtt... Háromnegyed órán keresztül próbálkoztunk, már úgy üvöltött, hogy levegőt alig vett. Aztán magamra fektettem, abbahagyta, ellazult, azt hittem végre akkor alszik egyet, erre 5 perc múlva felült hatalmasra nyílt szemekkel, rámmosolygott és lemászott játszani. 6 órakor már megint zombi lesz, vacsizni alig fog mert már álmos, aztán fürdéskor megint felpörög és egy órán keresztül kell nyugtatni, mire elalszik. Eddig tök jól működött az esti rutin: vacsi, fürdés, szopi, be az ágyba és ott aludt el. Most ha be merem így rakni az ágyba, üvölt. Nem tudom mi történt, de nagyon elegem van már :( ti mit csinálnátok a helyemben?
2021. ápr. 1. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia


Ebéd utáni alvásra kellene atallni szerintem.


Apránként kihúzni yaddigra tuti elfárad.


Szoba be van sotetitve?

2021. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig úgy volt. Ebéd után aludt 2-3 órát. Most 11 körül kidől egy órára, és délután már nem alszik semmit.
2021. ápr. 1. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Az alvásuk, alvásigényük feszt változik(legalábbis az én lányomé 2 éves koráig hullámzó volt és ő nappal nem aludt csak 30 perceket).Szerintem a már elég az egy alvás neki, azt kell ebéd utánra tolni és a probléma meg van oldva.Hogy most esetleg csak 1 órát fog aludni vagy visszatér a 2-3 ki fog derülni.Este esetleg előbb fektetni(bár ha 7 körül fekteted akkor azért ne:D).
2021. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Túlélés


Nekem éjjel sem alszik a fiam

2-4-ig fenn van

Előtte is kel még


Nappal 10 hónapos korában àtàllt egyre


Akkor 3 órát is aludt


Most 1-1,5 max..



Elmúlik


Lányom is hasonló volt

Elmúlt

2021. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebéd előtt próbáld meg ébren tartani. Délutánra kidől, és eljön a napi 1 alvásos korszak, ami jóóó sokáig fog tartani:)
2021. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most àll àt 1 alvàsrq valòszìnűleg. Hùzd ki dèlelőtt az időt valamivel
2021. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!