Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A.k.i hálózsákban altatja a...

A.k.i hálózsákban altatja a babát az mivel takarja be még éjszakára? És kb.hany fok van a szobába?

Figyelt kérdés
Úgy értem a kezein csak 1 pizsama van, az nem fázik meg?
2021. ápr. 2. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Télen hosszúujjú hálózsák volt nekünk. Most már rövidujjú van, kb.23fok van. Nem fázik. Ha takarója lenne, azt kb.óránként figyelgethetném a forgolódás, mocorgás miatt.
2021. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Semmivel, a hálózsák a takaró. Nem kell nyakig bebugyolálva aludni a babának, mi sem úgy alszunk. Kb. 21 fok van nála, 7 hónapos, mióta hazahoztuk hálózsákban alszik.
2021. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

2 éves mindig hálózsákban alszik 19 fok van a hálóban télen olyankor vastagabb zsákban alszik. Most 21-22 fok van a véknyabb zsák kell.

Nekem ha elaludt akkor kell ráadnom a zsákot mert 19 fokban is leizzad mocorogva alszik el, pedig csak vékony rugi van rajta, badyt sem adok rá mert, akkor leizzad.

2021. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészséges agyonbugyolálva melegben aludni, növeli a bölcsőhalál kockázatát is nagyon durván.

18-19 fokban kell aludni kb, a lányom is annyiban alszik, hosszú ujjú body nadrág zokni van rajta, és úgy betakarom. Vagy plüsspizsi alatta egy bodyval.


Hálózsákot nem használunk, közepesen vastag takarója van.

2021. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem takarom be azon felül. Hosszú ujjú body+a hálózsák és ennyi. Néha még így is melege van szegénynek. 20-21 fokok vannak a lakásban.

Én inkább azon kezdek agyalni, hogy most, amikor melegebbek lesznek az éjszakák is, mégis miben altassam. A takarót seperc alatt lerúgja magáról, de az nekem olyan életidegen, hogy semmit se adok rá alváshoz :D

2021. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ujjnélkuli hálózsákunk van, egy rövidujjú body és egy kezes-lábas pizsamában altatom. Kb.21fok de reggelre 19
2021. ápr. 2. 20:39
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Takaró alól is kilóg a keze.
2021. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem használunk takarót, csak a hálózsákot. 20 fok van a szobába este.
2021. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Értem, akkor remélem jó lesz így, mert sokszor éjjel felsír, ölbe kell vennem és van amikor elalszom a babával,

(hason rajtam van) és sajnos már volt olyan hogy a paplan lecsúszott a hátáról és hideg lett a háta :(( , pont a tegnap éjjel történt ez.. én pedig bepanikoltam hogy most mi lessz.. meg ne fázzon Szerencsére csak az orra van tele amit szívok , ezért ezentúl mindenkez hálózsákban szeretném altatni..


A lényeg nehogy megfazzon..

2021. ápr. 2. 21:13
 10/14 anonim ***** válasza:

14 hónapos, most úgy alszik, hogy hosszú ujjú + rövid ujjú body + rugdalózó és zsák.

A takarót mindig lerúgja, szerencsére a zsákot szereti.

A termosz 22,5-re van állítva, de nincs annyi bent. Ahol alszunk mindig hidegebb van mint a többi helyiségben, mert itt van a hideg fal.

Nekünk ennyi bőven elég.

Télen is így volt öltöztetve, csak akkor kapott vastagabb baba takarót is.(érdekes, akkor nem rúgta le)

2021. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!