Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Érdemes még erre az ágyra...

Érdemes még erre az ágyra plusz leesésgátlót venni?

Figyelt kérdés

Ilyen ágyat rendeltem a 13 hónapos lányomnak, mert már nem hajlandó a kiságyban aludni, sima matracon meg órákat... Van egy rész ugye, ahol nincs leesésgátló. Akinek ilyen pici gyereke aludt ilyen ágyban, oda is tett leesésgátlót? Egy matrac lesz egyébként az ágy mellett, tehát ha leesne sem lenne semmi baja, de persze nem lenne jó, ha leesne.


Ilyen az ágy:

[link]


2021. ápr. 3. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Értelemszerűen a lába lesz a lyuknál. Mindhárom gyerekem ilyenen aludt, sosem sikerült leesniük.
2021. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Probáld ki! Az enyém leesett egy hasonló lyukon, körberaktuk ráccsal, azóta egyébként nem megy körbe az ágyon, csak első alkalommal csinálta.
2021. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyébként teljes biztonságban mászkál fel - le mindenhol, az 50 centis ágyról is simán lemászik, ezzel nem lesz gond. Most 3 órát aludt egyhelyben a matracon, és éjjel sem nagyon változtatott helyet, így remélem az ágyban is fentmarad.
2021. ápr. 3. 13:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Nekem a kiságyon van rács kiszedve.

Ott sem esik ki..

2021. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk matrac volt a földre teve az agy melle. Ritka volt, hogy nem ott találtam reggel.
2021. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hú, én hogy utáltam ezt a típusú ágyat... (mármint kicsiként aludni benne) Mindig kék zöld lettem tőle, mert bevertem a fába hol a karom, hol a lábam, hol a fejem.
2021. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én kisebbem is 13 hónaposan utálta meg a rácsos ágyat és pont úgy jelezte, mint a tiéd.

90x200-as ágyat kapott, 1 m-es a leesésgátló és csak 1x esett ki a "lyukon".

Most lesz 4 éves és kezdi zavarni a leesésgátló.

2021. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!