Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mitől függ, hogy mennyit...

Mitől függ, hogy mennyit alszik egyhuzamban?

Figyelt kérdés

1,5 èves lànyom a kezdetektől szörnyű alvò. Az esetek 80%-ban 1-2-3 òrànkènt kel ( jellemzően az első szakasz 3 òràbkènt hajnalban pedig òrànkènt èbred) viszont eddig kb. 6-7 alkalommal volt olyan, hogy 22-4 òràig pici mocorgàssal zsinòrban aludt 6 òràt. Ez ilyenkor 1 max 2 èjszakàn keresztül tart, utàna keződnek a gyakori kelèsek.

Mindent ugyanùgy csinàlunk, napi rutin, sok mozgàs ès levegő.


2021. máj. 4. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre én sem jöttem még rá sajnos. Nálunk is ugyanez van,csak nekem fiam van,szintén 1,5 éves. Eddig megváltás volt ha 3 órát egyhuzamban aludt,de általában 1-2 óránként megébredt,viszont könnyen vissza altatható. Ő mindig kipihenten ébredt reggel,én meg 1,5 éve zombi,bár már valamennyire hozzászoktam. Mostanában viszont többször előfordult,hogy 5-6 órát aludt egyhuzamban és hajnalban kezdett gyakrabban ébredezni. Először el sem hittem,hogy jól látom az órát,hogy nem keltett fel óránként,sőt 6 órát egyben. Azonnal elkezdtem agyalni,hogy mi volt aznap...mennyit evett,mit evett,mennyit futkározott stb. De nem jöttünk rá,hogy mi az oka. Szerintem kezd megérni rá,hogy egyben ennyit aludjon. Végülis ez nem egy örökké tartó időszak. Előbb utóbb a rossz alvó gyerekeknél is javul a helyzet. Azóta már többször volt ilyen jó éjszakánk. De például ma megint nem aludtunk valami jól,tegnap meg igen. Nem tudom miért. Kb ugyanolyan volt a két napunk.
2021. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ő nàlunk is kipihenten èbred, kiegyensùlyozott ès jòkedvű. Èn meg csak tùlèlem sokszor a napot.

Èn is matekoztam, mit csinàltunk màshogy, de semmit. Remèlem, ahogy ìrod, kezd megèrni a hosszabb alvàsra.

2021. máj. 4. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!