Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 hetes babám este nem bír...

3 hetes babám este nem bír aludni. Ordít a ciciért, pedig nem éhezik, tuti, illetve idegesen keresi. Dobálja magát, rángatózik és ordít. Cicin nyugiban van de ha nem találja ez van és mellé zihál. Na, valaki valami jó ötlet??

Figyelt kérdés
Ha látszólag cicin elaludt és beteszem a kiságyba, rögtön ordít..

2021. jún. 16. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

4. Trimeszter :)

Èjjel is ilyen? Ha megvàrod, amìg mèlyalvàsban lesz? Fekve szoptatàs?

2021. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Boszorkányora. Kisbabaknal fordul elo, mikor tultelitodnek ingerekkel, és semmi se jó, csak sírnak.
2021. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Cumi?
2021. jún. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Derjaderja ***** válasza:
53%
Együttalvás.
2021. jún. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Ilyenkor szoktam át arra, hogy normál ágyon cicivel elaltattam és elosontam mellőle
2021. jún. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Szia. Nekem is ilyen volt. Még büfiztetni se tudtam, mert vissza fel kelt. Így hát kivonultam vele a nappaliba és a kanapén aludtunk pár hétig, mert féltem hogy a nagyobbik össze nyomja. Fekve ciciztettem és az oldalán hagytam hogyha jönne ki felesleg akkor ne legyen semmi baj. 2 és fél év után szoktattam le a ciciről, mert annyira cicis volt hogy idegekekkel sem lehetett bírni 😅
2021. jún. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

3 és 6hetesen illetve 3 és 6 hónaposan van növekedési ugrás. Nálunk ez ezt jelentette, akkor 2-3 napig 0-24ben majdnemcsak szó szerint cicin volt. Ez a pár nap letelt, visszaállt minden.

Nem lehet nálatok is ez a ludas?

2021. jún. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Az enyém is ezért kötött ki köztünk. Megvártam a 20 percet, amíg az okosok szerint tuti mélyen alszik, aztán mint egy targonca-emelő szép óvatosan átraktam az ágyába, hát 2-10-20 perc múlva ordítva kelt. Ezt játszottuk egy hónapig derékfájással megspékelve, úgyhogy akkor feladtam. Ha mellettem aludt, akkor meg "csak" 2 óránként ébredt fél éves koráig... (Van nagyobbik is, őt simán át lehetett rakni és már 3 hósan átaludta za éjszakát.) Így ébredt, odafordult, önkiszolgált, aztán aludtunk tovább, néha magamhoz se tértem egészen. Azért becsületből pár hetente újra próbálkoztam vele, sőt egyszer 8 hósan 2 hétig nem szoptathattam gyógyszer miatt, egyik se hatotta meg a cicirajongást. :) Aztán 2 évesen mondtam, hogy már nagyfiú, elfogyott és meglepetésemre hiszti nélkül ment nagy ágyba, külön szobába. De csak 3 évesen aludt át egy éjszakát először. Később kiderült, hogy túlhallása van, lehet én szuszogásom, mocorgásom volt neki a fehér zaj, vagy az a folyamatos inger, ami kellett a nyugihoz.
2021. jún. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nem merem hogy köztünk aludjon mert félek hogy ráfeküdnénk, a cumit köszöni, kiköpi
2021. jún. 17. 09:00
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor ezen a helyzeten csak az idő segít..
2021. jún. 17. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!