Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy szoktassam vissza a...

Hogy szoktassam vissza a kisagyaba?

Figyelt kérdés
Lassan 11 honapos. En rontottam el sajnos. Nappal mindig a nagy agyon altatom es ott is hagyom, nem rakom be a kisagyba. Este kb. 4-5 hos koraig 2* kelt olyankor felkeltem szopizott es vissza is raktam, de mar olyan faradt voltam hogy kb 4-5 hos kora korul magam melle raktam o szopizott en aludtam. Azota elaltatom este a nagyagyban, berakom a kisagyba. Valtozo meddig alszik ott van hogy fel ora van hogy 3-4 ora. Utana felsir es hiaba visszaaltatom szopival mar nem lehet betenni mert rogton felkel. :( Mar nagyon rossz igy foleg nekem. Tudom onzo vagyok de hogy lehetne visszaszoktatni a kisagyaba? Probaltam hogy leulok melle simogatom mindig visszafektetem ha felall de torkaszakadtabol sir, nem nyugszik meg. Annyit tudni kell, hogy egy szobaban vagyunk. Valami tipp vagy otlet?

2021. júl. 16. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt megpróbálhatod, hogy terítesz alá valamit aminek olyan illata van mint neked vagy az ágyneműnek. Nekem azt tanácsolták, hogy mosás után egy éjszakát aludjak a gyerek szundikendőjével, hogy átvegye az illatomat (ez akkor működik, ha van 2-3db). Nem próbáltam, mert nem szereti a szundikendőt. De én szoktam várni 10-15 percet és úgy rakom át az ágyába, akkor már biztosan alszik. Nem maradhat mellettem mert már 2-3x majdnem legurult. Most 1 éves, és kb 2 hónapja alszik a saját ágyában.
2021. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha Te fekudnel melle, amig elalszik es utana kisurransz?
2021. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1# Nekunk sincs sajnos szundikendo :/

Igen este mikor elaludt siman berakom de mikor hajnalban felkel es visszaalszik mellettem akar fel ora mulva rakom be akkor is felkel.


2# mar probaltam de kb 10-20 percig birtuk mert nem maradt meg mindig felallt es torka szakadtabol sirt szegeny

2021. júl. 16. 12:47
 4/8 Derjaderja ***** válasza:
70%

Pontosan mi a rossz benne? Hogy ébred, hogy szopizik,vagy hogy bent van az ágyban?

Van elvileg több szoba is?

Nem rontottál el amúgy semmit.

2021. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azzal nincs baj ha felkel es szopizik, csak azzal hogy kozenk szokott
2021. júl. 16. 13:18
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Majd leszokik.
2021. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Derjaderja ***** válasza:
50%

5. Nem kötözködni akarok, csak azért kérdezem, hogy nem az-e a baj, hogy azt hiszed, hogy ez baj. Mert nem.

De ha zavar, egy matracra szoktasd inkább, ahol mellé tudsz bújni, aztán elmenni.

Nekem egyik gyerekem se fogadta el soha a kiságyat, pedig az elsőnél még próbálkoztam, de amúgy annyira nem barátságos rácsokkal körülvéve lenni. Amelyik baba nem szereti, azt szerintem finom módszerekkel nem igazán lehet megszoktatni. Majd inkább egy rendes ágyba fog szívesen beszokni, de vsz később.

2021. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
En azert veszek most 10 hosomnak matrac agyat. Attudom rakni este a racsosba ha elaludt de mivel kel meg hajnalban is mar a fenenek sincs kedve inkabb koztunk hagyom. Napkozben meg lutri hogy megebred-e atrakas kozben mar tok feleslegesnek tartom. A bebimonitoron ugyis latom meg egybol magyaraz ha felkel. Konnyebb kimenni az agybol mellole. Ha biztonsagos a szoba szerintem nincs miert aggodnj.
2021. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!