Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassam vissza a...

Hogyan szoktassam vissza a kiságyába?

Figyelt kérdés
Már annyi ember tanácsát kértem a körülöttem élők között de valahogyan nem adtak olyan tippet ami használt is. Van egy 1 éves imádni való kicsi fiam . Nappal eszik , játszik alszik 2 szer nincs vele nagy gond. Este viszont problémákkal küszködök elég erőteljesen . Fél éves koráig voltak nem alvós éjszakák meg volt néha hogy köztünk aludt de igazából nem sokszor volt olyan csak ha pl lázas volt. Nem akartam soha hogy az én ágyamba szokjon főleg hogy aludt a kiságyba. De 6 hónapos elvolt mikor hibát követtem el , az apja egyik napról a másikra összepakolt és itthagyott minket mondván neki van valakije. Kiborultam nagyon rossz volt. Egyetlen vigaszt a drága kisfiamban találtam, magam mellé tettem aludni mert szörnyen rossz volt hogy senki nincs mellettem. Aztán gondolhatjátok nem túl sokáig tartott még teljessen odaszokott. 2 hónap után elkezdtem hondolkodni, hogy nem tettem jól , hogy odaszoktattam. Utánna aztán ha elaludt hiába tettem a saját ágyába azonnal észrevette . 4 hónapja azzal kinlódok, hogyszokjon vissza mert most már van , hogy éjszaka megszökik mellőlem vagy arra kelek, hogy megharap, nagyon nem lesz ez már így jó. néha úgy 1-ig 2-ig alszik az ágyában de utánna csak sír ha nem veszem ki ( sírni hagyás kilőve mert nem hagyja abba ) külön szobára jelenleg nincs lehetőségem még, az ágyát már raktam ide oda mások tanácsára úgy sem aludt már levettem a baldachint is , hogy hátha az zavarja de attól sem lett jobb. Kérésem az lenne , hogy tippeket adjatok nekem , hogy mivel próbálkozhatnák még mert most már így tényleg nem maradhat. Köszönöm válaszaitokat. Akinek van hasonló tapasztalata kérem ossza meg velem mi vált be? Még annyit, hogy nappal simán alszik akár 2 órát nyikkanás nélkül benne és olyankor arra sem kel föl mikor beleteszem. :)
2013. okt. 12. 21:09
 1/1 anonim válasza:
Próbáld meg úgy, hogy felkapcsolod a szobában a villanyát (este) és így azt az érzést kelted benne hogy reggel van. Így el fog tudni aludni.
2013. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!