Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 éves fiam hogyan szoktassa...

1,5 éves fiam hogyan szoktassam vissza a kiságyába?

Figyelt kérdés
Heverőn altatom, ha elaludt be a kiságyba. Ez déli alvásnál jól működik, és hosszú ideig este is, de már hetek óta amint próbálom betenni a kiságyba felébred és sír, így vele alszok. Egyedül hagyni ágyon még nem akarom, az estékre viszont szükségem van (mosogatás, pakolás, vasalás, készülődés a másnapra, vagy csak egyszerűen kiereszteni a gőzt)
2010. okt. 16. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hagyd benne sírni,egy kicsit,ha mindig kiveszed akkor megtanulja,hogy hisztivel mindent elér.

Legyél ott egy kicsit vele a szobában de ne vedd ki.Megfogja szokni újra.

Lehet egy hétbe is beletelik,de ne add fel.

2010. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt írom, de ezt már hamarabb el kellett volna kezdeni. Minél később próbálod beszoktatni a kiságyba való alvásra, annál nehezebb lesz..
2010. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és muszáj a kiságy? mi egyévesen vettunk rendes (nem tul magas) ágyat a fiamnak, azota azon alszik a saját szobájában, mindegyikunknek jobb így (utálta a kisgyat.....). nem esik le rola...sokág csináltam én is így, hgoy mellette maradtam, mig elaludt, mintegy kárpotlásul azért, hogy nem tudtam szoptatni, ennek a vége az lett, hogy máshogy nem volt hajlando elaludni (érdekes, anyuval, férjemmel nem gond...). ugyhogy ugyanezen átmentem én is, akkor így láttam jonak, de most utolag látom, hol rontottam el...néha még most, 2,5 évesen is megkoveteli, hogy maradjak, de most már legalább nem rendszeres. nem akarom, hogy a nyugodt alvása teljesen tolem fuggjon.
2010. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Babám 20 hónapos és mst szokott vissza az ágyába. Elmagyráztam, hogy este van és aludni kell és az okos babák az ágyukban alszanak. Kézenfogtam, lefektettem, (tejet ivott közben) én pedig az ágya mellé ültem. Megitta a tejét beszét hozzám, de nem szóltam vissza. Ahogy teltek a napok egyre távolabb ültem az ágyától. Ha kimászott belőle,akkor visszatettem. 2 hét, és újra az ágyában aludt.
2010. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!