Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miert alszik szenvedve a...

Miert alszik szenvedve a 10honapos babam??

Figyelt kérdés
Kikeszit mar, latom, hogy ajul el, akad fel a szeme, nyugos, semmi nem jo, lefekszek melle, mert mar mashogy egyszeruen nem alszik el, de igy is csak vegig vergodik, rugdos, megsem akar fekudni, ezzel elvesz egy egesz orat a napunkbol, 3 szor, minden alvas elott.. Nekem is lenne dolgom, meg igy hasznalhatatlan a gyerek, csak sir mindenen, ha nem alszik. Probalna aludni, de direkt erolkodik, levegot is visszatartja.. Mit tehetnek? Miert ilyen? Remelem megvaltozik.. En a mozdulatlan fekves, alvast szeretem, utalom ezt a vergodest, felnottnel is.

2021. júl. 28. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meleg miatt, fogzik, hasa fáj, keveset evett... Bármi lehet
2021. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meleg miatt lehet, bar nalunk jo idő van, 25 fok max. Nem szokott a hasa fajni, fogzas folyamatos, de ejszaka pl vegig alszik. Majdnem felnőtt adagot eszik.. Nem hinnem, hogy ehes. Nagyon aktiv, mintha egyszerre faradt is lenne, de menne is mindnehova.. Csak ezt igy nem lehet kivitelezni.
2021. júl. 28. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont azért amit írtál. Ez egy ilyen korszak. 9-12 hónapos kora között szörnyen aludt a fiam.
2021. júl. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fiam este se akart aludni, neki még a csillagok állasa se tetszett

Egy éves korától szépen elalszik délben, de este még mindig van, hogy 1 óra az altatás, és megébred,pedig már 17 hónapos

2021. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamat lekellett fogni csak úgy aludt el, kicsit sírt mérgelődött de 10 perc és aludt.
2021. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt alkalmazom, mar neha annyira ugral.. Es csak igy alszik el, de ugye most melege van igy nagyon.
2021. júl. 30. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!