Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Naponta már csak 5 órát tudok...

Naponta már csak 5 órát tudok aludni rendesen azt is szenvedve?

Figyelt kérdés
2 hete kezdődött, hogy éjjel elalszok pl 2kor, és 5kor már felkelek. Teljesen kialudt testtel és nem tudok visszaaludni. Cserébe a szervezetem elkezd küzdeni, hogy délután aludni akar. Amikor legyőzöm ezt az érzetet, és hullafáradtan dőlök be éjjel az ágyba az is max 5 órát enged azt is kb részenként, mert 2 óra után felkelek csak ha szerencsém van akkor még vissza tudok aludni. Egyszerűen nem normális, hogy délután 15től beüt a fáradtság, este 8kor már kb szenvedek, mégis mire éjjel bedőlök a szervezetem 4-5 óra után úgy van vele ennyi bőven elég volt. Nem tudom mit csináljak..

2020. dec. 25. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Igyál valami normálisabb energiaitalt.Redbull monster stb.
2020. dec. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Millió oka lehet, látatlanból nem lehet megmondani a tutit.

Nekem több dolog is okozott ilyet életemben. Amikor hozzászoktam a nyugtatókhoz ( tolerancia elvonás), amikor elhagytam a nyugtatókat ( elvonási tünetek), és amikor fizikailag le voltam gyengülve ( gyors elfáradás, kimerülés).

De ezeken kívül is sok dolog csinál ilyet.

2020. dec. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy amikor reggel "kipihenten" felébredsz, elmész futni, vagy edzel egyet minden alkalommal. Rövid időn belül beválhat.
2020. dec. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmiféle energiaital (kávé sem) semmit nem old meg, a problémát rosszabbá teszi, ne idd, ha jót akarsz.

Felborult a bioritmusod, attól van. Bírd ki, hogy egyszer nem alszol és állj vissza mondjuk 22 órás lefekvésre.

Ha ezt nem szeretnéd, akkor minden nap fél órával előbb feküdj le, amíg a 22 órai időpontot el nem éred, vagy amit kitűztél lefekvési időpontnak.

Szinte 100% hogy a bioritmus felborulása okozta, okozza a problémát, még akkor is, ha esetleg huzamosabb idő óta kettőkor fekszel.

Lefekvés előtt fél órával már ne nézz kijelzőt, se monitorokat se tv-t.

2020. dec. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!