Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek 1 éves kora alatt...

Akinek 1 éves kora alatt rosszul aludt a babája, mikor lett jobb?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag 3 hós kora óta nem alszunk. Mikor lesz jobb? Ha kibújik az összes fog? Most 10 hós, 6 van neki már. Vagy ha megtanul járni? Ha elkezd beszélni? Ha elhagyjuk a cicit? Ágycsere? Szoba átrendezés? Szenteltvíz, ördögűzés? Mi hozta az áttörést nektek?
2021. aug. 16. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Kb másfél éves kora után kezdett jobban aludni.2 éves korától végigalussza az éjszakát.Ahogy kijött az összes foga onnantól.De amúgy mikor igazán beindult a beszéde volt még egy rövidebb idő amikor újra kelni kezdett.

Nálunk az idő segített.

2021. aug. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

13hós koráig cicizett, addig éjjel 6-7alkalommal kelt.

Akkor besokalltam, leszoktattam. Onnan átállt az 1 kelésre. Akkor teát ivott.

Most 2 év 4 hós, a mai napig kel, 1x van hogy 2x.

2021. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Onnantol, hogy az apja kezdett vele aludni, ez 3 evesen volt, es onnantol kezdve nem 6-8x, “csak” 3-5x ebredt. 4,5 eves kora ota elintezi maganak, amit kell, es nem ebreszt minket.
2021. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A fene bánná ha kel 2x, majd víz vagy valami után egyből visszaalszik. De most ha felébred nem lehet letenni a kiságyba. Magunk közé szoktam ilyenkor venni, cicin visszaalszik, de mindig felkel a forgolódásunkra, horkolásunkra, vagy rosszat álmodik fogzik fene tudja. De csak forgolódik csukott szemmel és néha felsír. Szóval ígyse úgyse jó. Múlt éjjel is nem aludtam fél óránál többet egybefüggően. Nagyon fárasztó már, alig várom hogy nagyobb legyen, pedig sose jön vissza ez az idő ilyenkor a legcukibbak de egyszerűen nem tudom élvezni csak várom hogy teljen az idő 😭 nap közben semmi gond nincs vele egy angyal..
2021. aug. 16. 13:40
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
2 éves kora után kezdett javulni
2021. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nàlunk fokozatosan javult, 1,5 èves koràtòl. Most 22hòs ès ha nincs valami extra 3x kel csak
2021. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kb 16-18 hónapos kora között tanult meg magától elaludni.Most sem alszik mindig kötelező jelleggel egyedül,én nem hagyom sírni,hogy "majd úgyis elfárad" csak már akkor,ha tényleg nincs jobb megoldás.

De úgy 10/8 alkalommal,ha minden jó (fürdés megvolt,evés megvolt,kis takaró nála,és cumi is megvan) akkor simán elalszik.:)

2021. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Ja! És amiket felsoroltál többé kevésbé nem a segítőid lesznek,hanem mire beáll egy adott időre ezek mind fel fogják borítani akár hosszabb időre az alvás rendjét,a szokásait.Sajnos..

Ha elkezd járni,akkor megkezdődik a növekedési ugrás,máshogy látja a világot,új dolgokat fedez fel és akkor amiatt fog nehezebben aludni.

Ha kijött minden foga,fogat kell mosni amit a legtöbb gyerek az édes fogkrém ellenére is utál.Az egy esti hisztire okod adhat majd.

Ha elhagyod a cicit akkor véged lesz,ha olyan a gyereked mint az enyém volt.Naaaaagyon nehezen állt át cumisüvegre és itatópohárra,hiába tudott már belőlük inni,sehogy nem akart.Nem az volt a megszokott. 😰

Az ördögűzéssel meg elűzöd szegény csemetét,én is próbáltam.(nyugi,nem kell mellre szívni,biztos aranyos.Az enyém az kisördög,ez holt biztos. :D)

2021. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!