Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy ADHD-s gyerek sosem lesz...

Egy ADHD-s gyerek sosem lesz normális? Mindig szednie kell majd a gyógyszereit felnőttkorában is?

Figyelt kérdés
2021. jún. 23. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a férjem adhd-s, de sosem szedett gyógyszert, úgyhogy gondolom számít milyen fokú az adhd. Ő egyébként nagyon jó karriert csinált, sok pénzt keres, rendet rakni, vagy bármit időben megcsinálni nem tud, mindent 200-szor mondok el neki mire elkészül, fárasztó, vagy pl. csekkeket, büntetéseket elfelejti befizetni, ez sok pénzbe kerül, ezeken kívül normális.
2021. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Az öcsém adhd-s, a kórházban a legtöbb szakorvos is az. 😊 Azt leszámítva, hogy még orvosokhoz képest is katasztrófa a kézírásuk, semmi gond nincs velük.
2021. jún. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

#1 egy átlag pasi is ilyen 😅


Kérdező: ezt így nem lehet előre megmondani

2021. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is nagyban függ a súlyosságától. A fiam adhd-s, nem kell gyógyszert szednie (egyenlőre, remélem így is marad). Rengeteget sportol, kitűnő tanuló, sok barátja van. Megvannak a furcsaságai, folyamatosan mozgásban van, keveset alszik, iszonyú válogatós, szokott tikkelni, és hasonló dolgok. De teljesen normális. És mióta őt diagnosztizálták, 99%-ban biztos vagyok benne, hogy én is adhd-s vagyok. Gondoltam, hogy elmegyek kivizsgálásra, de még halogatom. Amúgy szerintem teljesen normális vagyok. 🙂 Persze biztos vannak súlyosabb esetek, de azért jól lehet általában fejleszteni. Ha meg gyógyszert kell szedni, az sem gond.
2021. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!