Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Valaki járt már úgy, hogy a...

Valaki járt már úgy, hogy a babája csak az apja kezében aludt el?

Figyelt kérdés
Pár napja, mintha kicserélték volna fél éves fiamat. Csak az apja kezében alszik el szinte. Én ringathatom a jól bevált módszerrel, ahogy mindig is csináltam, de sokszor 1 órát szenvedünk egymással. Nem vagyok ideges, énekelek neki ha nem nyugszik meg, sokszor lerakom az ágyába vagy a játszószőnyegére, hogy kicsit kitornássza magát, de 2 perc után ott is nyüglődik. Eddig esténként cicin altattam 1 hónapig, most megint az apja tudja ölben. Fogzik is biztos az is ad nyüglődésre okot, új parfümöt sem használok, itthon meg amúgy sem, nem érzem magamat stresszesebbnek mint alapjába véve bármikor máskor, nincs min idegeskednem. Egyszerűen csak nem értem.. édesanyám azt mondta, hogy mivel reggeltől estig velem van lehet, hogy megunt és hiányolja az apját. Van ilyen egy fél éves gyereknél? Később, amikor nagyobb lesz biztos lesz majd ilyen, de most….??

2021. aug. 31. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos nem :D
2021. aug. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk is ez van, kb ő is fél éves korától "csak apa". Most másfél éves, annyira apás, hogy ott tartunk mikor az apaj haza jön a munkából szalad elé és onnantól kezdve ha én csak hozzá érek (mármint a gyerekhez) visít és löki el a kezem és megy az apja után mint egy árnyék. Napközben meg tök jól elvagyunk együtt, de ha apa ott van, én le se vagyok sz@rva. Altatás ugyan ez, csak apával és lehetőleg én még a szobában se legyek ott. 😅 Viszont ha éhes vagy elesett és megütötte magát akkor egyből anya anya. 😄
2021. aug. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A második fiam pont ilyen. Pár hónaposan is volt egy ilyen időszaka és most 13 hónaposan is ez van. Szerencsére nappal nem okoz gondot, hogy csak én vagyok. Ha tudod, használd ki ezt az időt, míg az apja altatja.

Kitartás!

2021. aug. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Hidd el inkább imádkozom, hogy csak nálam aludjon el, mert mikor az apja nincs itthon hétköznap reggeltől este 6-7-ig csak velem kell beérnie és sokszor egésznapos küzdelmek vannak alvás téren. Akár másfél órák is! 🙄😀


2. Hát akkor úgy érzem jobb lesz ha beletörődöm.


3. Igyekszem kihasználni hétvégén.


Köszönöm a kedves szavakat mindenkinek. Megnyugtat, hogy ezek szerint nem velem van baj. 😅

2021. aug. 31. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen voltam.
2021. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!