Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólnátok, ha 7-8 éves...

Mit szólnátok, ha 7-8 éves gyereket azzal menne haza, hogy a kezében van egy rajz, amit a parkban, játszótéren egy nénitől kapott?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 11:45
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
Megkérdezném mi történt a parkban/játszótéren. Hogy nézett ki a néni, miért adta stb... Aztán megkeresém a nénit és beszélgetnék vele.
2020. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
49%
Hogy kerül egy 8 éves gyerek egyedül a parkba? Magamban keresném a választ, hogy hogyan élünk és mennyire vigyázok rá tulajdonképpen. Úgy reagálnék, hogy elkezdenék vigyázni a gyerekemre, ami kutya kötelességem szülőként.
2020. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
51%
Megkérdezném, hogy hol van a felnőtt, aki vele volt. Mert egy 7-8 éves ne játszóterezzen egyedül. Nem olyan világban élünk, mint 30 éve.
2020. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Látom, páran megragadtátok a lényeget. :/

Most nem azon van a hangsúly, hogy egyedül van a játszótéren.

2020. jún. 28. 11:53
 5/35 anonim ***** válasza:
62%
De, azon. Pedofilok, bántalmazók, idegenek akkor érintik a gyereket, amikor nincs ott felnőtt. Ha szerinted nem ez a lényeg, hanem a néni meg a rajz, akkor baj van nálad.
2020. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
75%

1, 7-8 évesen nincs egyedül a parkban

2, Milyen néni?

3, Miylen rajz?

2020. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Válaszolnátok a kérdésre? Ne azon pattogjatok, kérlek szépen titeket, hogy egyedül van a parkban!

Megfogalmazom máshogy (csak ez nem csevegős oldal, szóval sokszor át kell fogalmazni a kérdést.) Nincs egyedül az a szerencsétlen gyerek, csak nincs mmindig a látóteredben, mert az anyja, apja, nagymamája nem helikopterszülő.


A hangsúly azon van, hogy vana nála egy rajz, amit állítása szerint egy nénitől kapott.

2020. jún. 28. 12:14
 8/35 anonim ***** válasza:
58%
Én nem akarok teljes őszinteséggel válaszolni, mert ha ezeken a válaszokon kiakadtál, akkor az én véleményemet jelentenéd. Gondolkodj el a lényegen, mert félelmetes! Nem vagyok helikopter, de mindig a látóteremben van a gyerekem, mert ha nincs, akkor az veszélyeztetés!
2020. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Válaszolj nyugodtan, megszoktam, hogy itt oltogatnak. De a kérdésre, légy szíves, aztán elmondom, miért tettem fel ezt a kérdést.
2020. jún. 28. 12:19
 10/35 anonim ***** válasza:
80%

Jézus álljatok már le anyatigrisek. A gyerek kint lehet az iskolával, óvodával is a játszótéren és akkor baromira nincs a látóteredben és simán elképzelhető, hogy a tanár/óvónő nem figyel egy pillanatra. Ez egy játszótér, nem pedig háborús övezet...


Hogy a kérdésre is válaszoljak: megkérdezném miért adta a néni neki, akart-e tőle mást is, de ha csak egy sima rajz akkora ügyet nem csinálnék belőle. Nem minden egyes idegen pedofil aki kapcsolatba kerül valahogy egy gyerekkel.

2020. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!