Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes a fiam. Születésétől...

Meanett kérdése:

8 hetes a fiam. Születésétől kezdve utálja a babakocsit. Sehova nem lehet vele elmenni. Mi csináljak hogy megszeresse? Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Akármit is teszek fel csörgöke valami játék nem használ.Már próbáltam hogy hordozós babakocsiba teszem hogy kilásson de az se köti le.A mozeskosarasban se akar elaludni.Nem tudok vele sehova menni fojamatosan sír a babakocsiban és nem alszik el benne még akkor se ha már fél órája sétálunk.Már mindent kipróbáltam.Van valami ötletetek?

2013. aug. 15. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom volt ilyen, semmi sem segített. Néha már elfáradt a sírásban, akkor elaludt. Szerintem nem érzik magukat biztonságban a babakocsiban. Esetleg próbáld ki a hordozókendőt.

Lányom egyébként nagyon sokáig sírt a babakocsiban, mikor nem aludt, szinte mindig. Mikor már tudott ülni, kb. 7 hónapos korától kezdte élvezni a babakocsizást:(

2013. aug. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam is utálta sokáig.

Nálunk 3 dolog vált be:

1. megálltunk egy fa alatt, ha fújt a szellő és a mozgó falevelek érdekelték

2. ráztam oldalirányba a babakocsit, vagy olyan helyen toltam, ahol egyenletlen az út, és a rázkódást szerette

3. mivel ő mindig is utált hanyatt feküdni, hasra fordítottam a mózesben, és úgy rendszerint bealudt.

2013. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát sok baba van igy, van aki soha nem szeret meg, inkább hrodozd szeritnem, azt szokták szeretni.
2013. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hordozókendő. Egyszer láttam egy videót, hogy mit látnak a babák a babakocsiban és hogy éri őket a sok hülye játék, amit felraknak nekik és nem csodálom, hogy sírnak. Egy kisbaba az anyjára vágyik, nem műanyag zörgős bizgerákra.
2013. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem.Egy baj van hogy szüléskor megsérült a derekam és nem tudom sokáig hordozni föleg hogy nagyon messze van a bolt és oda meg el kell menni.És babakocsival cipekedni könnyebb abba lehet pakolni.Remélem egyszer megszokja a babakocsit de hogy szoktassam hozzá?
2013. aug. 15. 10:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is a hordozó kendőt javasoltam volna, de írtad, hogy sajnos rossz a derekad. Az én második kisfiam is utálta a babakocsit, ő sajnos csak akkor fogadta el, mikor már a sport ülőke részében tudott ülni, tehát kb 7 hónapos korától. Esetleg próbáld meg a mózes részében hasra fektetni, talán azt jobban elfogadja. Vagy akkor tedd bele, mikor már elaludt a karodban.

Ha semmi nem válik be,akkor talán a hordozó kendő mellé vegyél föl egy derék merevítőt/védőt, talán használ.

2013. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

egyszer valaki írta, hogy náluk ugyanez volt a szitu, és kiderült a hátrafelét nem szerette a gyerek (persze tudom a mózest nem lehet máshogy tolni, de talán egy próbát megér?

Illetve nálunk addig volt sírás a babakocsiban, ameddig rá nem jöttem, hogy kaja után közvetlen még nem volt jó neki, meg kellett várni a pelustermést, utána vígan elvolt (szerintem hanyattfekve nem ment a kakilás)

2013. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vegyél hordozókendőt.
2013. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6 hetes,szintén ugyanezzel a problémával küzdünk. Eddig semmi sem segített. Abba bízok egyszer majd csak megszokja. Mást nem nagyon tehetek.
2013. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyre több ilyen kérdés van...mi is ezzel küzdünk 2 hónapja :( megkérdezhetem milyen típusú a kocsitok? Kezdem azt hinni, hogy talán azzal lehet a gond. Nekünk egy kunert 3 funkciós van. Azt észrevettem, hogy a kupola felé lejt és egy kicsit ott jobban kitámasztottam neki, így már nem olyan rossz a helyzet, de jónak se mondanám, mert így kb 10 percig van el benne. a játékokat én is bevetettem. egy darabig leköti.
2013. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!