Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szülők hogy reagáltok arra ha...

Szülők hogy reagáltok arra ha éjszaka középen felsír a gyerek és el kell altatni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 00:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Úgy reagálok, hogy felkelek és visszaaltatom. Persze várom én is a tippeket, hogy mit kéne csinálni ehelyett. (irónia)
2021. okt. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Hát felkelek és visszaaltatom... nem?!
2021. okt. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Ha felsír a gyerek, akkor kipattan a szemem, és felkelek az ágyból. Felveszem a legszebb ruhámat, villanyt kapcsolok. Elkezdek tapsolni a fejem fölött, majd hangos "Hej Huj" felkiáltással elindulok a gyerekszoba felé. A folyosón csárdást járok, forgok egyet-kettőt fél lábon, közben a párom a csizmája szárát veri, és húzza a nótát. 3 perc múlva lakodalmas "Megy a gőzös" pozícióban folytatjuk az utunkat a gyerekszobába, és szinkronban énekeljük: "Elöl megy az édesanya, ki a babát, ki a babát elaltatja"

Berúgjuk a gyerekszoba ajtaját, a gyerek pedig hirtelen elhallgat, már vissza is aludt.

2021. okt. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Előveszem a füldugòmat.
2021. okt. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
3-as, imádom😅 holnap ki is próbáljuk😁
2021. okt. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

3! ❤❤


Kérdező!

Nem is értem milyen valaszt vársz...

Hogy lehet erre reagálni?! Nyilván visszaaltatassal... 🤦‍♀️

2021. okt. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
3!!!! Elképzeltem 😆😆😆
2021. okt. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Hogy őszinte válasz is legyen: azért a többedik kelésnél én elmorzsolok egy néma "bazmegdefáradtvagyok"-at XD
2021. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Mellettem az ágy van, van hogy elég ha beteszem a kezem, van hogy kéri a vizet, és van hogy kiabál, hogy jövök ki akkor fekszik mellénk.

A héten ő itthon volt én meg 6 előtt keltem, 1 kor feküdtem (jó ez az én f@szságom) 2 kor kezdte a műsort 3ig bírtam, majd fogtam a cuccom, szóltam az apjának,hogy övé a lehetőség nekem már csak pár órám van, ha nem alszom meghalok, és kimentem aludni. Na ilyenkor anyázok magamban rendesen.

2021. okt. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Köszi 3-as, ezen hangosan prüszköltem, feldobtad az egész napomat, pedig még csak fél 10 van 😂

Kérdésre válaszolva, mégis hogyan lehet erre reagálni? Nyilván nem vagyok boldog, de megyek és visszaaltatom. Hálistennek nálunk ez kimerül annyiban, hogy megkeresem és visszaadom az elkallódott cumiját, kb. másfél perces mutatvány.

2021. okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!