Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor cseréltétek le a rácsos...

Mikor cseréltétek le a rácsos ágyat?

Figyelt kérdés
A 2 és fél éves valamiért elég sokat fent van éjszaka és még rácsosban alszik. Átmegyünk hozzá kivesszük, megöleljük és vissza is alszik, de van, hogy ezt óránként kell. Majd hajnal fele alszik egy nagyobbat. Gondolkozunk, hogy lecseréljük a rácsos ágyat de akkor meg jönne-menne éjszaka.
2021. nov. 14. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

13 hónaposan cseréltük le.

most 20 hónaposan érte fel a kilincset, azóta jön-megy... :D

2021. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt én kérdeztem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babas..

Azóta is van rács az ágyán.

2021. nov. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Gyerekfüggő. A nagy már 1 évesen sem abban aludt, sosem mászkált feleslegesen. A kicsi februárban lesz 3, de még rácsosban van, mert kb sosem aludna enélkül.
2021. nov. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
2 éves korában költöztünk, akkor kapott nagyobb ágyat a rácsos helyett. De a régi lakást is megtartottuk, és a rácsos ágy ott maradt és sokáig szeretett benne aludni, ha oda mentünk. Egészen 4 éves koráig, amikor beleegyezett, hogy a rácsos ágyat odaadjuk egy rokonságban született babának.
2021. nov. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
1,5 évesen. Lehet, hogy jönni-menni fog éjszaka, de előbb-utóbb leszokik róla. Lányom nem igazán mászkált. Volt olyan időszak, de már nem csinálja (2,5 éves). És amúgy is, legkésőbb óvodás korára érdemes lecserélni.
2021. nov. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most, 17 hónaposan, egyszerűen kinőtte. Illetve az a terv, hogy melléfekszem, úgy altatom, mert közel 13 kiló, es a ringatast már nem bírom.
2021. nov. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

19 hónapos volt amikor jó ötletnek tartottam,hogy ha felkel had mászkáljon és akkor nem kell reggelente engem megvárni ameddig átérek érte..(115nm panel,köztünk van a nappali,ahonnan nem csak a szobákba tud bemenni,hanem mindenhová máshová is.)


Na most..ha kell ha nem átjött éjszaka,mert ugye nem volt rács,nem látott akadályt ha kinyitotta a kis szemeit.Nem volt baj,vagyis inkább nem az volt a baj hogy jött,hanem hogy felébredt és egy teljes vissza altatást igényelt minden alkalommal akkor is,ha csak egy elkóborolt cumi okozta az alvás problémát.A kiságyban viszont ha baj volt csak nyöszörgött egy kicsit és mentem pár perc alatt elrendezni az aktuális problémát,magától vissza aludt minden gond nélkül.

Egyszer át is esett a kutyán ahogy keresztül ment a nappalin (fekete labi,onnantól hagytam állólámpát kint menni..:D),máskor arra keltem hogy a paplant ölelve bámul rám,de nem szól semmit csak türelmesen vár..(megijedtem..😭)


Vissza tettük,azóta is jó az úgy.25 hónapos.

Ha kell megyek,de ő inkább még ne mászkáljon,egyikünknek se jó.


De persze lehet hogy más gyerek meg nyugodtan végig alussza az éjszakát így is,ez csak saját tapasztalat.

2021. nov. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!