Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Lefekteted a gyerkőcöt a...

Lefekteted a gyerkőcöt a szokott időben vagy fent maradtok éjfélig?

Figyelt kérdés
Aki leszokta tenni, de felebred éjfélkor a tuzujatekra, neki mikor alszik vissza? 🙈

2021. dec. 31. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, mennyi idős a gyerkőc. A 6 éves fenn maradhat, ha akar és bír, a 2 éves nem.
2021. dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly a tűzijátékot jól végigaludták 🤣 akkor volt egy éves és a bátyja 2 és fél.
2021. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Én ma semmit sem csinálok a gyerekekkel. A férjemmel megyek szórakozni, a gyerekek meg felőlem azt csinálnak anyukámnál, amit akarnak.

Korábbi években akkor mentek aludni a gyerekek szilveszterkor, amikor elálmosodtak.

2021. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk ez a nap olyan mint a többi, tehát lefeküdnek időben.
2021. dec. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A nagy (9,5 éves) a nagyszülőknél Szilveszterezik, ők biztosan fent lesznek éjfélig. A kicsi (majdnem 16 hónapos) velünk lesz itthon, ő fekszik fél 8-kor, ahogy szokott.

Úgy volt, hogy barátok jönnek hozzánk, de végül csak ketten leszünk a férjemmel, úgyhogy szerintem mi sem bírjuk éjfélig.

2021. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Szünetekben mindig borzasztóan elcsúsznak a napok, most már oda jutottunk, hogy kb hajnali 3kor alszanak el és majdnem du 2kor kelnek - vagyis kelünk
2021. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nálunk napok óta éjfélkor vagy éjfél után felebred és reggelig fent van. Azért kérdeztem,szerintetek fent tartsam vagy tegyem le időben, hátha alszik ma már?

2 éves

2021. dec. 31. 18:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán nem lesz tűzijáték. Alszunk.
2021. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jesszusom kérdező ez nagyon kimeritő lehet. És ha reggelig fent van, hagyod visszaaludni utána? Én tuti nem hagynám, max 1 órát. Hogy ne csússzon el a napirend, ezt nagyon fontosnak tartom.

Lehet amúgy, hogy nem fárad el nap kozben eléggé, próbálj vele többet kint lenni a levegőn.

Kitartás!

2021. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az sajnos. Hát most az a terv végül, hogy ébren van még, és reggel keltem majd, akkor is ha csak pár órát alszik.
2021. dec. 31. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!