Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mióta meg született a csemetén...

Mióta meg született a csemeténk/2,5 év/azóta lefektetés után mindenhol csak csend, és a beszürődő fény van. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sem a nappali alvás, sem az esti lefektetés után már az egész lakásban csend honol.Azóta nem nézünk Tv-t,nem hallgatunk rádiót stb. mert a kicsi nyomban felébred, még egy nesszenésre is.Másnál az élet hogyan folytatódik egy kis jövevény érkezése után?
2013. okt. 30. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Alszik a szobájában (nyitott ajtónál), a lakás többi részét pontosan úgy használjuk, mint a gyerek születése előtt. Nyilván nem tartunk féktelen bulikat, de a lámpa ég, a tévé normál hangerővel megy, mi beszélgetünk.
2013. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem szerencsére bírják a zajokat. Általában ilyenkor netezek, vagy nézek egy filmet. Nem zavarja őket. Nappali alvásnál sem, persze szándékosan nem zörgök, de ha pakolok a konyhában vagy bárhol a lakásban, esetleg megy a tv az nem zavarja őket.
2013. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem igy... ezt ti rontottátok el. A lányom 16 hónapos, nyugodtan nézhetem a tv- mellete akkor is ha alszik (nem szoktam, inkább kimegyek a nappaliba). Mosok, takaritok mellette, egyedül a porszívót nem kapcsolom be amikor alszik.
2013. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Jégtánc ***** válasza:
93%
Nővérem követte el ezt a " hibát" .Még a wc- t sem lehetett lehúzni ha aludtak a gyerekek.Most már nagykorúak a lányok és alvászavarosak.Mi ugyanúgy tévézünk,beszélgetünk,vendégek jönnek hozzánk.Kereszteződésben lakunk,így a lányunk hozzászokott hogy nincs teljes csend.Alszik mint a bunda.
2013. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi erre tudatosan vigyáztunk, nehogy így legyen, ugyanis nekunk egy szobás lakásunk van.( mert nem lehet építeni nagyobb alapterületűt, jövőre építünk emeletet. )

Ha anyósoméknál letettük aludni, rászóltunk mindenkire, hogy nyugodtan bevonulhatunk és beszélhetünk emberi hangon. :)

Itthon sem állhatott meg az élet, ha aludt. Főzés, tv, mosógép, ha járkálunk nyikorog a padló... :) ha jottek vendegek talan akkor mentunk kijjebb.

decemberben érkezik a kistesó, na őt is meg kell szoknia a 4 évesünknek... Előbb utóbb menni fog.

2013. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Ezt nagyon elrontottátok.

Felnőttkorában is rossz alvó lesz, aki minden szisszenésre felkel.

2013. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Születésétől kezdve mindig szólt otthon halk zene, vagy a rádió, és porszívózáson kívűl mindent csináltam, akkor is ha aludt.Így ezt szokta meg. Lefekvésnél a sötétítő függönyt behúzom neki napközben is.
2013. okt. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én csak behúzom a szobája ajtaját és nappal félárnyékra engedem a redőnyt. Mosógép megy, rádió szól, főzöm a kaját, pakolászok, telefonálok. Nagy zörgéseket én sem csinálok...
2013. okt. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
és hogy különbözteti meg a nappalt-az éjszakától,ha mindig csend van?gondolom még felébred éjszakánként..
2013. okt. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek az előttem lévőkkel. Ezt a helyzetet sürgősen meg kell szüntetni. Szerintem azért még lehet szoktatni!
2013. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!