Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Aki a babával együtt alszik,...

Aki a babával együtt alszik, az hogy alszik együtt? Babafészek? Kiságy a sajátja mellé tolva? Vagy hogy?

Figyelt kérdés
2022. febr. 2. 19:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
70%
A legjobb szerintem az első időben a babafészek (abban nyugodtabban alszanak), viszont ahogy nőnek, úgy jobb az ágymellé tolható babaágy vagy dupla franciaágy, ha később is együtt akarsz vele aludni.
2022. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
57%
Simàn az àgyban. A matrac elèg kemèny. A gyerek nem fèr az àgy ès a fal közè. Ő volt a fal felől.
2022. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
40%
Az én babám nem alszik el a babaöbölben sajnos. Így az ágyban alszik velem, a biztonságos együttalvás 7 lépését betartva. Nem így terveztem nyilván, de ez van. A babafészek nem biztonságos, illetve ugyanúgy átkellene őt raknom oda, amitől felébred.
2022. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
96%

Nekem ilyenben volt az ágy mellett ameddig nagyon sűrűn kelt:

[link]

Néha kivettem baba fészekben is,amikor éjszaka dolgozott a férjem kitettem simán az ágyra is magam mellé.


Utána,mikor már 4-6 órát is át aludt egyben áttettem kiságyba a kis szobájába.

2022. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
33%
Én se tudom elképzelni hogy lehet egy ágyban aludni férj, feleség és egy újszülött.
2022. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
70%
Mi simán magunk közé tettük. Férjemnek, nekem külön takaró, babának is. 11hónapja tökéletesen működik
2022. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
80%
5. Ha 5 napja nem aludtál volna, eltudnád képzelni. Senki nem tervezi, hogy együtt fognak aludni a babával.
2022. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
69%
Fészekben (nem tudom, miért ne lenne biztonságos). Baba, én, férjem. Így jövünk sorban 😂 Most kezdtem el visszaszoktatni a kiságyba.
2022. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
45%

Én nem tettem oda,csak ha volt nyomósabb indok (kora szülött,az első hónapban akkor is jórészt magunk mellett kis öbölben).Olyan nincs,hogy nem tud elaludni máshogy vagy máshol,nekünk viszont mint házaspár nem túl praktikus hogy köztünk van egy baba hosszútávon.

Én azért szeretek a férjemmel lenni,és nem akarok kivonulni a hálószobából csak mert babánk van.Tv nézés,együtt netflix,ágyban vacsora vagy akármi,de őt is feleslegesen csak felvertük volna az álmából,és azért annyira nem is kell drasztikusan változni,hogy amiért gyereketek lesz kötelező este 8-kor vele együtt elaludni :D

Ha beteg volt,sokat kelt,vagy valami nem volt baj,oda tettem és pár nap múlva újra egy szobával arrébb tettem le aludni.

De hogy minden nap egy gyerekkel a szülői ágyban lenni..

Szeretem,imádom,de nem fogok a férjem mellett úgy aludni,hogy ott egy baba is,plusz én is szeretnék magammal,magunkkal foglalkozni amikor már végre elalszik.Az intimitás is fontos egy kapcsolatban,ráadásul,ha 3 gyerek van majd 5-en fogunk egy ágyban kuporogni? Neem.:D


Elalszik,ajtó rácsuk,bébi őr és légzés figyelő is be van kapcsolva.Nappaliban,szobában is még este 8-tól éjfélig bármit van időm csinálni anélkül hogy ő felkelne vagy másnap én ne bírnék felkelni,egy kád vízbe is simán be tudok ülni mikor egyedül vagyok otthon,mert nem kell attól félni hogy vajon le tud-e gurulni/ki fog-e mászni az ágyból..

2022. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
73%
Mi tervezetten aludtunk együtt a picivel. Simàn, egy nagy àgyban, ìgy az èjjeli szoptatàs nem fàrasztott ki.
2022. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!