Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért sír fel a gyerek mindig...

Miért sír fel a gyerek mindig elalvás után 1 óra múlva?

Figyelt kérdés
Kb emiatt senkire nem tudjuk hagyni este sem, mert mindig felsír, nagyon nehezen nyugtatható meg… inni adunk ilyenkor, felvesszük meg ilyesmik, 10 hós lesz. És mindig felsír este, de éjjel meg ritkábban már, nem értjük. Szerintetek ez miért van? Van valakinek ilyen rossz alvó gyereke?
2022. febr. 15. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Mindkettő fiam rossz alvó

.A 4évesem sem aludta még végig az éjszakát soha,de legalább már nem sír. Az eddigi okok:telihold ,front ,fogak,puki ,pocak,éhes,szomjas ,napközben sokat aludt ,napközben keveset aludt ,idegrendszeri éretlenség ,cici miatt ,tápszer miatt ...reggelig lehetne sorolni az okokat.

2022. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Csak félve kérdezem meg,- mert erre sokan ugranak, támadnak-, hogy hogyan alszik el? Elaltatod a karodban, majd leteszed az ágyba? Nálunk az oldotta meg a gyakori felébredést, hogy a kiságyban altattam el és ugye onnan nem mozdítottam el, amikor pedig felébredt "ellenőrizni" nem riadt meg és magától visszaaludt. Ha ringatva altattam el és úgy tettem le, akkor fix hogy sírva ébredt hamar, mert nem úgy volt, ahogyan elaludt.
2022. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A lányom dettó ilyen volt 8-12 hónapos korában. Elalvás után 40-50 perc múlva felsírt,majd óramű pontossággal utána óránként hajnalig. Most 22 hónapos és például tegnap éjjel megint sokat felsírt. (Telihold van,meg ma estére be is lázasodott) Amúgy már néha vannak átaludt éjszakák.
2022. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
2. Én is félve kérdem, mert egyből lehurrognak a szupermamik, hogy hogyan altatod el kiságyba? Igaz, az én fiam még csak 4 hónapos és mindenhol az a tanács, hogy kiságyba altassuk el, de hogy? Egyszerűen nekem nem megy, pedig próbálkozom :(
2022. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%

Igaz nem a 2 vagyok, de: Belerakod az ágyba, simogatod, paskolod a fenekét, énekelsz neki stb.

Kitartónak, türelmesnek kell lenni, mert nem fog menni egyik percről (sem napról) a másikra.

2022. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
5. Igen, ezen mind túl vagyunk, ezeket szoktam csinálni. Addig csinálom amíg sírni kezd. Van hogy 10-15-25 perc és aztán elkezd sírni és teljesen belehergeli magát. Másnak meg nézeget és elalszik. Ne értsetek félre nagyon szeretem és imádok vele lenni, de olyan jó lenne ha addig egy picit szabad lennék amíg alszik. Plusz biztos neki is jobb lenne a saját kis helyén. Ne haragudj kérdező, hogy belekotyogtam a kérdésedbe.
2022. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Miért kéne egy 10 hónapost másra hagyni éjszaka? Az a dolgod, hogy visszaaltasd ha felkel.
2022. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6. Ne aggódj, nálunk sem megy a kiságyban altatás, kb sehogy.

Csak éjjel alszik ott, napközben és este nem hajlandó :D pedig mar mindennel próbálkoztunk.

2022. febr. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
8. Jó tudni, hogy akkor nem én rontok el valamit, hanem másnál is van ilyen. Azért nem adom fel. Köszi, hogy írtál :)
2022. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
MÁR egyedül alszik el a kiságyában. Szakembertől kértem segítséget, azóta el tud egyedül aludni, aminek megkellett volna oldja ezt a problémát hogy felkel, mivel mi is erre tippeltünk hogy a ringatás a baj, de így is ébred, pedig mindent betartok… :(
2022. febr. 16. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!