Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elalvás utan fél órával miert...

Elalvás utan fél órával miert riad fel mindig a 10 hónapos lányom?

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát mi ezt honnan tudjuk:D

Biztos melege van vagy fázik vagy akarmi lehet.Ebbol nehez rájönni.

2019. jún. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sokmindentöl függ....

Ott vagy vele amikor elalszik? Ha kimész, látja e? Elbúcsúzol tőle mielőtt lerakod? A helyiségben vagy, amikor felriad? Te hogyan reagálsz erre, és ő hogyan? Vissza tud aludni? Mióta van ez az állapot? Történt e valamilyen változás az életetekben, ami közvetlenül vagy közvetve (szülőkön keresztül) rá is hatással lehet?

2019. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ölben elringatom es bele rakom a kiságyba. Előtte elköszönök tőle. Igen bent vagyok a szobaban, mert tudom, hogy ébredni fog. Nagyon sok hónapja így van. Magától nem tud vissza aludni. Aztán utana mar nem ébred, csak az első elalvás után.
2019. jún. 30. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:

3szorm változik az alvásmélyég elalváskor.

ha te elringatod meg érzi a tested melegét előtte akkor fel is fog riadni mindig.

hagynod kell hogy magától aludjon el. eleinte neéz leesz mert nagyon fog sírni.

2019. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Közvetlenül vacsora után altatod? Reflux , esetleg benntmaradt büfi is okozhatja. Nálunk az utóbbi volt a gond. Evés után nem altattam egyből, még egy fél órát hagytam mászkálni, mesét olvastam neki, így ha levegőt nyelt, ki tudott jönni. Ha nagyon álmos volt és kaja után egyből elaludt, akkor újra visítva ébredt 20 perc múlva.
2019. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálták ezt a gyerekeim egy időben. Akkor volt mikor túlságosan fáradtak voltak és ugyan nem igényelték a délutáni alvást, de mégis kellett volna pihenni az esti alváson kívül is.
2019. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam egyedul altatni, de nem ment. 1 ora is eltelt, közben megnyugtattam, nem hagytam sírni. Nem tudom, hogy kellene.
2019. júl. 1. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!