Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek, ha a 10 hónapos...

Mit tegyek, ha a 10 hónapos kislányom nem hajlandó a kiságyában aludni?

Figyelt kérdés
Ez kb. egy hónapja van így, mióta felállt. Addig elaltattam cicivel, ringatással, letettem, és aludt. Most nem tudom letenni. Megérzi az ágy közeledését, felpattan és üvölt, amíg ki nem veszem. Aztán ráájul a vállamra, és alszik. Én meg leülök a fotelba, és ott alszom...már egy hete...
2022. márc. 12. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
El fog múlni, csak kitartóan próbalhatni kell. Kitartás!
2022. márc. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Legyen nyitott az ágya, ahonnan kimászhat és nem érzi magát kirekesztettnek a családból.
2022. márc. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Tedd az ágyra magad mellé.
2022. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Te alszol az o szobajaban matracon, vagy az o agyat tegyetek a sozbatokba. 9 ho korul szeparacios szorongas is van, stalan ahoz van inkabb koze, mint a felallashoz.
2022. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot tehetsz. Megfelelsz a társadalmi elvárásoknak és kitartóan visszateszed az ágyába akkor is, ha sír. Befogod a füled és hallgatod és várod, hogy majdcsak egyszer abbahagyja. Totál kimerülsz. Nem alszol. Rossz lesz mindkettőtöknek.

Vagy teszel nagy ívbe arra, hogy ki mit gondol és szépen magatokhoz veszed az ágyba. Ő is aludni fog és te is. Mindenki boldog lesz. Hidd el, nem marad örökké veletek egy ágyban. :)

És természetesen a házasságban is jót tesz a változatosság, szóval nem kell mindig az ágyhoz ragaszkodni. :)

2022. márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!