Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 hetes babát miben/hogyan...

3 hetes babát miben/hogyan altatnátok éjszaka egy 26 fokos szobában?

Figyelt kérdés

Milyen és milyen vastag ruhában/hálózsákban kellene altatni hogy se melege ne legyen se ne fázzon?


Most egy hosszú ujjú bodyban és egy talpas nadrágban van, és a hasáig betakartam egy kispléddel de azt folyton lerúgja magáról. A kezecskéi hűvösek, de a tarkójánál nem. Adjak rá még valamit? Sírna és felébredne, ha fázna?



2022. márc. 21. 21:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
88%
Akkor nyisd ki az ablakot, mert 26 fok nagyon sok. Én fázós vagyok, de 26 nekem is sok. Csoda, hogy, tud aludni ilyen melegben a baba, ajánlom neked a nyári, pamut hálózsákot, azt nem tudja lerúgni, de szerintem az alá csak egy body-t adj rá ilyen melegben.
2022. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
53%

Kint meg alig pár fok van, persze nyissa ki..... aztán meg lehűl a szoba az éjszaka közepén, és ő lesz a szaranya, mert tüdőgyulladást kapott a gyereke, mert rányitotta az ablakot.


Amit én ajánlanék: mi pelusban, és bodyban nyomtuk nyáron picikén. Gyerek mellettünk. Ha hőhullám volt, akkor alvás előtt kicsit lehűtöttük klímával a szobát, de csak óvatosan.

Ha nagyon aggódsz, akkor szellőztess jól ki, majd hagyd nyitva egy másik helységben az ablakot és a hálószoba ajtaját is. Pl nekünk a konyha ablak gyakran nyitva marad most télen is bukón, és ott jön be egy pici frissesség a hálóba is.


#14es, szintén panelos lakó

2022. márc. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
80%

Elozo egy 26 fokos szoba nem fog nagyon lehulni az ejszaka kozepen ha ki van nyitva bukora az ablak, max. 2-3 fokot, az meg mar epp eleg ahhoz, hogy ne legyen eletveszelyben a gyerek. Mert 26 fokban abban van.


Mellesleg meg megjegyzem, hogy tudogyulladast nem a nyitott ablaktol kap valaki 🤦🏻‍♀️, hanem bakterialis vagy virusos fertozestol.

2022. márc. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
35%

Életveszélyben van a gyerek, lol. :D


Az én kislányom a legnagyobb kánikulában született, mégis fázott a lakásban, eleinte sapi és kesztyű is volt rajta a lakásban. Plusz takaró. Aztán persze ahogy nőtt, el is hagyta ezt pár hét alatt.

2022. márc. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
59%

Miért fulladna meg 26 fokban? Te jó ég. Nálunk is felmegy nyáron néha 30 fölé is, mégis élünk.

Kérdező, szerintem elég egy kezeslábas pizsi.

2022. márc. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező! Értem a problémádat. Szintén panel lakás, szintén 25-26 fok, mi sem tudunk tenni ellene, egész éjjel nyitva van az ablak.

Az én kislányom októberben született, most 5 hónapos. Születésétől kezdve kezeslábasban alszik, aláöltözet nélkül,vékony anyagú hálózsákkal.

2022. márc. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a kezeslábas pizsi zoknirész nélküli, nem is adok rá zoknit, elég a felette lévő hálózsák. Ha lábrészes pizsit adok rá, izzad.
2022. márc. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
69%
A meleg éghajlatra született gyerekek, a nyári gyerekek pedig ugyebár eleve halálra vannak ítélve, mert akkor bizony több van éjszaka 20-22 foknál :D Értem én, hogy 26 fok éjjelre nem ideális, de azért a ló túloldalára ne essünk már át. Azért felnőnek ám a nyári gyerekek is olyan lakásokban, ahol nincs klíma 🤦‍♀️
2022. márc. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

21,5 fokban alszik így..


Brutàl sok a 26 fok..

Nem takarnàm be, body plusz talpas vagy ujjatlan rugi.

2022. márc. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nyilvàn teljesen màs egy alapból 26 fokos idô, mint egy felfütött..

Panelben nincs mit tenni..



Nyàron amùgy a lányom. Egèsz èjjel vergôdött.. izzadt.. pihegett..

2 hetesen akkor rövid body zokniban aludt 27 fok volt a lakàsban (kinn 34 nappal èjjel 26-7


Akkor szereltettük be a klímàt.. 24-5fokot tartottunk..

2022. márc. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!