Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Emlékeztek, hogy gyermekkoroto...

Emlékeztek, hogy gyermekkorotokban ti hogy éltétek még, hogy szüleitek engedtek veletek aludni vagy nem engedtek?

Figyelt kérdés
3 éves korom óta vannak emlékeim és pontosan emlékszem, hogy hogyan éltem meg, hogy a szüleim folyton elutasítottak, hogy velük aludjak. Még nincs gyerekem, de épp emiatt az emlékeim miatt fogadtam meg, hogy ha egyszer lesz, akkor megengedem, hogy velem aludjon, mert nekem ott és akkor terrorral ért fel.
2022. ápr. 17. 09:29
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
50. Jaj a gunyoros megjegyzések ugye? Az csak tőletek megengedett. Apuka lelép, nem tudok olvasni stb. ez puszta jóindulat. Elmész a fenébe, te álszent. Fogd már fel, hogy ne hozz szélsőséges példákat! Nem azokról van szó, ahol egy putriban élnek 8-an, vagy a patakparton sátoroznak. A szoptatás megint hogy jön ide? Úgy ahogy előbb felhoztad, hogy te mennyit szexelsz? Senkit sem érdekel szoptattál-e. A jó anyaság nem attól függ, hogy hordoztál, szoptattál vagy bármi ilyen, hanem hogy a gyereked igényeit kielégíted-e. Ha fél és te visszazavarod a szobájába, akkor nem. Ennyit mondtunk, de te már hozzáköltesz agyban dolgokat. És ha már ennyire szexközpontú vagy, figyelj mi nem csak ágyban takaró alatt tudunk szexelni. Wow. Vagy az idő 80%-ban szexelünk amikor nem fél a gyerekem. De ha neked a b@szás fontosabb, mint hogy megnyugtasd a gyereked, amikor retteg, akkor nem hogy nem ősanya nem vagy, hanem még a minimálisat sem nyújtó anya. Nekem a családom összes tagja a legfontosabb, nem a kenyérkereső szent uram. Ja és drágám, nálunk a férjem jobban szereti ha átjön a gyerek és még én több pénzt is keresek. Szóval hiába álmodozol, hogy elhagy a férjem, nem fog ;)
2022. ápr. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
0%
Amint latod elmult egy kis ido mire felfedeztem intlligens reagalasodat ebben a hasznos topicban. amit akartam mar elmondta. Nekem a gyerek igenyeinek kielegitese ahhoz kotodott hogy normalis modon elhessunk, ne legyunk a GYERMEK RABSZOLGAI. ennyi. es nekem a ferjem mindennel fontosabb, igen jol hallod mindennel es mindenkinel. valoszinuleg azert vagyunk egyutt mar ennyi evtizede mert ez kolcsonos. Nem nagyon ertem miert kene nekem almodozni arrol hogy a te ferjed veled marad e vagy elhagy, dehat mar megszoktuk hogy a te valaszaid erosen nelkulozik a logikat. Mellesleg a gyerekem remekul felnott anelkul hogy velunk aludt volna es anelkul hogy o lett volna a vilagom kozepe. tobb szocseplesre nincs kedvem veled ugyis remenytelen. egyaltalan minek tetted fel ezt az ostoba kerdest, hiszen ez csakis arra iranyult hogy aki nem ert veled egyet az mind hulye. sajnalnalak is ha erdekelne a sorsod de mivel nem erdekel reszemrol eszmecsere lezarva.
2022. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
52%
elmondtam. bocs az elutesert de en nagyon regen nem Mo on elek es nagyon ritkan kommunikalok magyarul.
2022. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!