Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Max. 3 hónapos babád hol aludt?

Max. 3 hónapos babád hol aludt?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 17. 22:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobb lányom első naptól a saját szobájában alszik, most 11 éves.

Most 2 hónapos a fiam, ő is a saját szobájában alszik, csak épp mi alszunk a nappaliban a kanapén. Nem tudom, miért. Amikor hazahoztuk, úgy voltam vele, hogy legyünk közel. Főleg, hogy evett éjszaka is. A szobánk sincs sokkal messzebb, de így a kanapé a szobája ajtaja mellett van. De valahogy ittragadtunk. :D

Pedig a lányomnál is meghallottam mindig, ha volt valami. Pedig az ő szobája még picit távolabb is van a miénktől, mint most a fiamé.

Minden héten megbeszéljük a férjemmel, hogy ma a szobában alszunk, aztán sose. :D

2022. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Majd 13 éves kora után kell aggódni ha halandzsázik a "Hol aludtál lányom?" kérdésre...
2022. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!