Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Álmában a kiságy legvégébe...

Álmában a kiságy legvégébe kúszó gyerek, jelzett a légzésfigyelő. Járt már más is így?

Figyelt kérdés

Hat és fel hónapos a fiam.

Az ágyában kétlapos Babycontroll légzésfigyelő van.

Eddig sose jelzett, de ma éjjel kétszer is.

A gyerek mindkét alakommal az ágy legvégén feküdt, és mindkétszer határozottan lélegzett, nem ébredt fel a sípolásra.


Lehet, hogy ott már nem érzékelt a lap?


Hagytam utána ugyanott, az ágy végében elaludni, és míg ha az ágy közepén fekszik, mindig 9-esek villognak, itt össze vissza 2-6 közötti számok jelentek meg a kijelzőn, pedig a tenyeremmel éreztem, hogy szépen ütemesen lélegzik.


Szerintetek tényleg lehetett egy időszak, amikor egyáltalán nem vett levegőt, vagy csak ott már, az ágy végében egyáltalán nem érzékelt a lap egy idő után?



2022. júl. 1. 07:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem érzékelt!
2022. júl. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy elmászott, hogy nem érzékelte a légzésfigyelő! Nálunk is előfordult már, egyszer fent is virrasztottam, és saját szememmel láttam/érzékeltem, hogy igenis lélegzik, de ahogy elmozdult a lapról, bejelzett a készülék.
2022. júl. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
inkább csak nem érzékelt. a babycontrol pl. 4 egymást követő légzéskimaradás után jelez, előtte csak csippan 1-1et. és írják is, hogy ez okozhat téves jelzést, mi pl ezért vettünk 3lapos légzésfigyelőt, ez lefedi az egész kiságyat
2022. júl. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt már ilyen, csak amiatt jelez, mert nem érzékeli. Persze én öregedtem 20 évet, amíg meg nem bizonyosodtam róla, hogy téves riasztás, de előfordul mással is, nyugi.
2022. júl. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Pont valamelyik nap fordult elő velünk is először, 10 hónapos a baba, szintén 2 lapos baby controll-unk van. Ő is fel volt kenődve a rácsra.
2022. júl. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
akkor is jelez, ha kezd merülni az elem a riasztórészben! mi jártunk így...
2022. júl. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egymástól távolabb tenni a lapokat. Szinte biztos, hogy csak azért sípolt be, mert az ágy végében már nem érzékel. Erre utal az is, hogy ott már csak 2-6-osokat villan.
2022. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kicsit távolabb tettem most egymástól a napokat, de ma délelőtt vettem azt először észre, hogy a kábeleket húzgálja a gyerek, ami az érzékelő laptól a bekapcsoló egységhez megy. Lehet hogy ez is probléma volt, hogy már piszkálta korábban is csak nem vettem észre.
2022. júl. 1. 09:28
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
4 hónapos a fiam, mostanában össze-vissza tekereg álmában, van, hogy az egész fent találom reggelre teljesen keresztbe fekve. Nekünk is Babycontroll van, még eddig soha nem jelzett.
2022. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A kábeleket próbáld meg a kiságy alatt elhúzni, én bedugtam a rács alá, ott húztam el a vezérlőig, majd ahol feljönnek a kábelek, az rácson kívül fut. Ha ott piszkálja, akkor rácsvédő, vagy tekerd körbe valamivel rácsostól. Akár egy nagy textilpelus is jó rá, vagy egy vastagabb szalag.
2022. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!