Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Álmában a kiságy legvégébe...

Álmában a kiságy legvégébe kúszó gyerek, jelzett a légzésfigyelő. Járt már más is így?

Figyelt kérdés

Hat és fel hónapos a fiam.

Az ágyában kétlapos Babycontroll légzésfigyelő van.

Eddig sose jelzett, de ma éjjel kétszer is.

A gyerek mindkét alakommal az ágy legvégén feküdt, és mindkétszer határozottan lélegzett, nem ébredt fel a sípolásra.


Lehet, hogy ott már nem érzékelt a lap?


Hagytam utána ugyanott, az ágy végében elaludni, és míg ha az ágy közepén fekszik, mindig 9-esek villognak, itt össze vissza 2-6 közötti számok jelentek meg a kijelzőn, pedig a tenyeremmel éreztem, hogy szépen ütemesen lélegzik.


Szerintetek tényleg lehetett egy időszak, amikor egyáltalán nem vett levegőt, vagy csak ott már, az ágy végében egyáltalán nem érzékelt a lap egy idő után?



2022. júl. 1. 07:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
9, hány lapos nektek? 2 vagy 3?
2022. júl. 1. 13:04
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen 3 lapos légzésfigyelő kéne, mert a 2 lapos már szinte minden éjjel megszivat. A 6 és fél hós lányom bejárja az egész 140x70 cm-s ágyat, és az kifog a figyelőn. Már meg sem rémülök, mikor az éjszaka közepén beriaszt.
2022. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

2 lapos a mienk is.

Most csináltam egy kísérletet. Elaludt a kezemben a baba, betettem oda az ágy végébe, ahol reggel találtam. Bekapcsoltam a figyelőt, és bár a baba szépen lélegzett, 5-6 között mutatott. Néha kevesebbet.

3-mas erzekenysegre van állítva, simán lehet, hogy amikor mély álomban van, akkor annyira apró mozdulatokat tesz, hogy lemegy 1-2 közé a jel. És ugye ha 4 egymást követő jel ilyen gyenge, akkor riaszt.

2022. júl. 1. 14:19
 14/20 anonim ***** válasza:
9 vagyok. Nekünk 2 lapos, az ágyfejrészében vannak, nincsenek szétcsúsztatva.
2022. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az sem mindegy, hogy milyen vastag a matrac rajta, illetve hogy milyen érzékenyre van állítva.
2022. júl. 1. 14:54
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekünk maxon van, 9-esen. A matrac úgy 6 cm vastag. Kókusz.
2022. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
A légzésfigyelőd sz.r...
2022. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekünk is folyton becsipog ha lemászik róla. Pedig már nekünk is kettő lap van a kiságyba.
2022. aug. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Mi már ki is vettük azóta.

Napközbeni alvásnal egyértelműen meg tudtam figyelni, hogy ha a szélére megy, márpedig nagyon szeret bekucorodni a kiságy végébe, akkor egy idő után elkezd csökkenni a kijelzőn a szám, majd szép lassan csipogni is kezd, miközben a gyerek szabályosan lélegzik.

2022. aug. 10. 06:24
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi meg most cseréltük le 3 laposra, a kettest már nem használtuk, mert csak felidegesített. Úgy látszik, hogy a 140x70-es kiságyba 11 cm vastag matrachoz kell a 3 érzékelő 🤷‍♀️
2022. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!