Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hét hónapos kislányomnál a...

Hét hónapos kislányomnál a napokban azt vettem észre , hogy altatáskor néha meg-megremeg. Találkoztatok ilyennel?

Figyelt kérdés
Az ágyon ülve altatom, ölben ringatva és énekelve és ha elaludt, lerakom. Van, hogy két perc alatt elalszik simán. De van olyan is, hogy elalszik, legalábbis próbál, már csukva a szeme is, aztán egyszercsak megremeg vagy megrándul és a szeme is kinyílik, olyan mintha erre felkelne. Utána párat ringatok és újra alszik. Szóval van hogy egyszer-kétszer ez előfordul. Megijedtem kicsit hogy nincs-e valami probléma. A gyerekorvosnak is meg fogom említeni mindenképpen.
2022. júl. 9. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális dolog
2022. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem szokott ilyen lenni? Hogy aludnál el, és egyszer csak jön egy "esés", megrándulsz? Tök normális dolog, nem hiszem el, hogy még életedben nem történt veled ilyen.
2022. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én innen tudom, hogy a fiam elaludt és már elég mélyen alszik, hogy letehessem.


Nálunk volt a gyereknek agyvérzése görcsökkel, és direkt mindig figyelem, de ez nem az.

2022. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A 42 éves férjem is így alszik el. 🤣
2022. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ilyenkor pisil
2022. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Őszintén eszembe se jutott hogy szokott velem is lenni ilyen zuhanás érzés, tényleg lehet hogy arról van szó. Csak azért vagyok most kicsit ilyen paragép, mert emellett sokszor csinál olyan mozdulatot napközben és néha alvás alatt is hogy a hatan fekszik, és emelgeti a mellkasat, valamint alvás közben sokszor sír. Van hogy csak kisebb szipogas, van hogy ordit, a szeme végig csukva, olyan mintha aludna kozben, alig lehet megnyugtatni. Szóval hogy sok minden van egyszerre, és ezért ijesztő :( felek hogy valami nem oké :(
2022. júl. 10. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!