Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kocsonyás anyag két éves...

Kocsonyás anyag két éves kislányom székletébe! Mi ez? Ilyennel még soha nem találkoztam.

Figyelt kérdés
Ma pukizott egyet kislányom a bilin és ilyen sárgás barnás kocsonyás anyag jött ki. Utána még egyszer. Azóta kétszer is kakilt és volt benne. Hétfőn viszem dokihoz, csak előtte informálodnék, mert ilyenről én még nem is hallottam...

2017. febr. 25. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Kérdés, hoyg mit evett elötte, vagy tegnap? Mert pl barackbefött vagy egyéb gyümölcs távozhat ilyen alakban :)
2017. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bélgiliszta lehet, hasonló történik, ha egy darabig nem veszik észre. De persze akkor a fehér vonalkákat is észre lehet venni elvétve.
2017. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak felborult picit a bélflóra egyensúlya, vannak erre érzékenyebbek. Nekem anno egyetem alatt jött ki, eléggé megijedtem, mert előtte nem volt ilyen...doki biztos, ami biztos kért tenyésztést és végbéltükrözést is, de minden negatív lett. Valószínűleg megártott a vizsgaidőszak.

A lányom most 4 és fél, de vele is előfordult ilyen. Jellemzően abtibiotikum után (pedig mindig kap antibiotikum mellett Normaflore-t, vagy Protexin Restore-t), vagy ha esetleg valami minivírus megy át rajta (aminek egyébkent semmi egyéb tünete).

2017. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a belek falát bevonó nyálka, aminek megnövekedett a mennyisége valami miatt. Kis mennyiségben mindig jelen van. Ha fertőzés történik, akkor megnövekszik a mennyisége.

Lehet valamilyen vírusos, vagy bakteriális fertőzés, bélflóra felborulás (pl fertőzés, vagy antibiotikum kúra után), ritkábban ételintolerancia, bélgyulladás.


Elmúlt kislányodnak? Mit mondott az orvos?

2017. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!