Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2 éves gyereket hogy alszik...

2 éves gyereket hogy alszik éjszaka?

Figyelt kérdés

Hány órakor alszik el, kel-e éjszaka, reggel mikor ébred?

Napközben hányszor, mennyit alszik?


Fiam napközben délben alszik 2-2,5 órát (ha nem magától kel, hanem ébresztem nyűgös és hisztis a nap további részében).

Este 9-10 óra mire sikerül elaltatni.

Éjszaka rendszerint éjfél - 2 között felkel..

Reggel pedig már 5-6 között ébred és az istenért sem lehet vissza altatni..

Mitől lehet ez? Én rontok el valamit?


2022. júl. 12. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Este 9 körül fekszik, éjszaka nem kel egyszer sem és reggel fél 8-8 körül kel vagy kelti az apja ha mennek bölcsibe. Ha hétvége van akkor akár alszik 9-ig is bár az nem annyira jellemző. A bölcsiben ebéd után alszik...változóan. van, hogy csak 1 órát és van, hogy ott is ébreszteni kell. Itthon is dél körül fektetem aludni és 1.5-3 óra között szokott aludni. Mindig is jó alvó volt. Egy-két esetet leszámítva nem kellett az altatással küzdeni.
2022. júl. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Este 8 körül alszik el, szerencsére csak akkor ébred éjjel, ha beteg, viszont 6 körül kezdi a napot (akkor is, ha 9 körül alszik csak el). Ebéd után 1,5-2 órát alszik (a bölcsiben jobban, mint itthon).
2022. júl. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Este 9 körül alszik el, reggel 8-ig alszik kb. Délben 2,5-3 órát alszik, ha valamiért ettől kevesebbet, akkor nyűgös.

Nagyon jó alvó pici kora óta, viszont cserébe, ha ébren van nagyon aktív, mozgékony. Állandóan fut, motorozik, rollerezik. Sokat vagyunk az udvaron, így kellően le tud fáradni a hosszú delelés után.

2022. júl. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3! A fiam is borzasztó aktív, állandóan szalad, a nap nagy részét kint, illetve a medencében tölti, egyszerűen mégsem aludja át az éjszakát... :(
2022. júl. 12. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Dél körül alszik 2 órát, este 9 körül fektetem le, reggel nyolc körül kel. Éjjel 1 hetes kora óta nem ébred csak ha mondjuk beteg
2022. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!