Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikortól mertetek alvótársat...

Mikortól mertetek alvótársat adni a babátoknak?

Figyelt kérdés
Hány hónapos volt babátok mikor mertetek mellette hagyni alvókát, szundikendőt, plüsst? 5 hós babám délután csak szundikendővel szeret aludni, de mindig belenyomja az arcába (az orrához) és így nem merem egyedül hagyni (mindig mellette fekszem és figyelem nehogy baj történjen).

#alvás #kendő #Alvótárs
2022. szept. 17. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nappalra már kb.2 hónapos korától. Éjszaka is van, hogy odaadom, ha nagyon nyűglődik, de amikor elalszik, elveszem. Ő szereti belefúrni az arcát. A lányom is ilyen volt, ő a mai napig a baba kori szundikendőjével alszik.
2022. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Olyan 1,5 évesen választott ki egy plüsst mint kedvencet és azóta engedem. Most már kiegészült a repertoár egy kis takaróval is, egyik kezében a plüss, másikban a takaró 2,5 éves.


Rettegek is hogy elhagyjuk (megint) a maciját, mert már nem kapható, és hiába írtam a gyártónak, hátha van raktáron, sajna nincs nekik.

2022. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Újszülött kora óta volt, de nem kellett akkor még neki, túl pici volt hozzá. Kb féléves volt, amikor felfedezte és rájött, mire jó. Azóta csak avval a szundi kendővel tud elaludni (3 éves múlt).
2022. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kb 25cmagas plus macija van szuletese ota.

Most 11 eves es azzal alszik meg mindig

2022. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fél éves kora óta ragaszkodik egy plüss majomhoz. Azóta vele van éjjel nappal. Most 2.5 éves. Ha megébred és nem találja, akkor keresi. Szegény majom már kicsit megviselt.
2022. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Miért, kötelező?

3 éves, nincs ilyenje.

2022. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Már 2-3 hónapos korától mindig mellé raktam egy szundikendő félét. Akkor nem érdekelte, most 8-9 hónaposan ölelgeti alváskor is, és úgy altatja el magát (csak este még), hogy ahhoz bújik. :)


Van egy szép plüss macija, amit a nagyszülőktől kapott, azt még nem mertem az ágyába tenni, mert elég bolyhos és rágni akarja. De a pelenkázón van, mindig köszönünk neki, hogy megszokja és később, hátha akar vele aludni.

2022. szept. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
1 év 3 hós és még nincs neki. Nem tudom lesz-e, mert semmit nem fogadott el.
2022. szept. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!