Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden kicsinek van "alvótársa...

Minden kicsinek van "alvótársa"? Maci vagy rongyi vagy hasonló? 23 hós a kisfiam, de neki nem kell semmi maga mellé!?

Figyelt kérdés
Ez baj? "Erőltessem", "szoktassam" rá, hogy valamivel együtt aludjon?
2012. jan. 21. 13:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj. Az én nagyobbik fiamnak és lányomnak sem volt soha, a kétéves legkisebbtől meg el nem tudom venni, mosáshoz is úgy kell elcsenni tőle.


Nem kell erőltetni ezt.

2012. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22 hónapos a kisfiam és van neki egy kis nyuszi akivel alszik DE soha nem keresi,ha ott van kell ha nincs akkor nem érdekli.
2012. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
*amivel
2012. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

2év 3 hónapos a fiam.

Mikor a kórházból hazamentünk, már a kiságyban várta egy kockás fülű nyúl, apa első ajándéka volt a fiának. Azóta is mindig ott van az ágyában, de nem érdekli különösebben. Ha felébred reggel és átjön a mi ágyunkba megnézni a reggeli mesét, akkor hozza magával, de alváshoz nem keresi, nem hiányolja...

2012. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom ma vitt be először az ágyába valamit.

Eddig az volt a szokása, hogy az 5 babáját az ágya mellett lévő heverőn betakarta, mindegyiknek adott jó éjt puszit, majd ment a helyére. Ma a férjem hazahozott egy kis fa gombát, és bevitte magával az ágyba, úgy aludt el, hogy azt ölelte. Mint kiderült ez egy nagyon régi zoknistoppoló fa. Elég vicces lesz, ha megy oviba,és a többi gyerek viszi a kis plüssét, ő meg a fa zoknistoppolót:)

2012. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Két fiam van,egyiknek se kellett soha semmi. Mostanában alszanak egy egy plüss pingvinnel. De van,hogy kisautót visznek maguk mellé az ágyba.
2012. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!


Aranyos lehet a zoknistoppolóval a kislányod! ;)


Akkor viszont hagyom én is... ha kér valamit kap, ha nem kér akkor marad az egyedül alvás! Köszi mégyegyszerk mindenkinek, a válaszokat!

2012. jan. 21. 14:00
 8/20 anonim ***** válasza:
3 éves lányomnak soha nem kellett alvótárs, a 2 éves lányom pár hetes kora óta csak a macijával hajlandó aludni, de leginkább mindenhova hurcolja.
2012. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Az én 20 hónapos lányomnak,egy pihe puha plédje van,azt rágja álmában.Ha nagyon álmos,már szól hogy plid(pléd),és keresi,szájába veszi,szagolgatja.-)
2012. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem lehetséges, hogy amelyik gyereknek van "alvótársa" az jobb alvó is? Mint az utolsó válaszoló is írja, álmos, kéri, és talán hamarabb nyugodtabban el is alszik vele?

Vagy ebben nem játszanak szerepet ezek a "macik"?

2012. jan. 21. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!