Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 hetes kisbaba miért sirhat...

6 hetes kisbaba miért sirhat ennyit?

Figyelt kérdés
Nem alszik kb semmit ha nem jarkalok vele folyamatosan sír eszik sír nincs el magában születési óta ezt csinálja. 100% anyatejes sokat bukik vissza minden éves után arca foltos voltunk orvosnál azt mondták tej allergia. De amiatt nem lehet hogy egy baba születése óta ennyit sírjon és keveset aludjon szinte semmit. Nem köti le semmi se pihenő szék se hinta semmi
2022. nov. 1. 20:33
1 2
 11/17 Derjaderja ***** válasza:

Én sosem tudtam eleget fejni, pedig mindkét gyerek biztosab eleget szopizott. A pumpa/gèp nem mindenkinél indítja el a tejleadást. Ez nem szempont így.


Amikor cicin van, megnyugszik? Ha igen, akkor simán növekedési ugrás is lehet. Ha nibcs elég tej, akkor szopizás közben is elégedetlenek szerintem.

2022. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nyugisan cicizik nem sir stb. Itt az a baj hogy utána jön is vissza sir és setalunk vele egesznap szo szerint egesznap aludni addig míg épp le nem tesszük kel is egyből
2022. nov. 1. 22:51
 13/17 Derjaderja ***** válasza:

Picit nehéz érteni, de akkor végül is mikor sír? Nem lehet hogy túl sokat vár a cicire és attól túl mohó és amiatt bukik?

Ilyenkor van egy növekedési ugrás, nagyon sok cicizés is normális.

Vagy nem jön nagyon erősen a tej?

Nekem a fiam bukott, de én nem igazán csináltam ebből ügyet, mivel semmi más kóros nem társult hozzá.

Az valóban fontos hogy a testi betegséget kizárja az ember, de vannak anélkül is rugalmatlanabb, orálisabb, sìrósabb babák, az én fiamat kb le se tehettem vagy fél évig és még egyévesen is végigüvöltött este minden percet amikor pl a nővérét megtörültem. Nála itt a karakterjegyek ilyenek, így 2 éves kora előtt picivel ezt mondanám.

2022. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nincs időre ciciztetes nincs x idő kivarva. Sajnos egybol bukik és sir. Az arcán folt van piros erre mondtak már hogy tejfeherje allergia de nem tudom már mi lehet az oka remélem megoldodik 1 hete elhagytsm kb mindent amit tudtam se pekaru se édesség se tej csakis növényi stb
2022. nov. 1. 23:21
 15/17 anonim ***** válasza:
A tejnek kell 2-3 hét, mire kiürül a szervezetből.
2022. nov. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
2 het a minimum, ameddig el kell kezdenie javulnia, ha a tejfeherjeaz oka.
2022. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
És a címkéket is olvasni kell, mert olyan dolgokban van tejpor, amiről nem is gondolnád...
2022. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!